top of page
banner-1.png

REFERENCIE

"Dobrý večer. Čistý noštek PROBIO (abczdravia.sk) som aplikovala prvýkrát v piatok (nádcha trvala už pár dní) a v nedeľu malá už vôbec nefúkala nos Prajem Vám veľa spokojných mamičiek, nedám dopustiť na Vaše výrobky, nie prvý krát nám takto pomohli."

"Bola som zúfalá a hľadala som možnosti ako vysilenému otcovi pomôcť doma . Chytala som sa všetkého čo by mohlo otcovi pomôcť a prosila som Boha o pomoc. Som presvedčená, že Boh ma vypočul a poslal mi do cesty anjela – Andreja."

"Pán Andrej, chcem Vám poďakovať za sprej M33+ ktorý mi pomohol s bolesťou ucha, lebo som si niečím podobným prešla pred nejakým časom, s aj cez týždeň trvajúcou liečbou, no po jednej aplikácii to bol úplne iný pocit, po dvoch dňoch som o bolesti ani nevedela ĎAKUJEM a vlastne celá naša rodina, všade Vás podsúvam vďaka pozitívnym skúsenostiam."

"Andrej ahoj. Chcem ti len poďakovať. Ako som písala, že som mala problémy a zlé výsledky z cytológie. Všetko mám v poriadku. Vďaka tebe."

"Od januára dávam synovi Šťastné bruško a striekam sprej M33+ aj do úst a aj do nosa. Od januára sme mali soplíky raz a to len nekomplikovanú nádchu 3 dni. Teraz sme ešte pridali Čistý noštek a dieťa je úplne zdravé. Deti v škôlke dookola choré. Ďakujem, už som neverila, že nám niečo pomôže. Tvoja práca je skvelá!"

"Po mesiaci užívania doplnkov a zmene stravy ma brucho prestalo bolieť, cítim sa dobre, som vitálnejšia a v psychickej pohode. Som šťastná že som vás spoznala."

"Od januára dávam synovi Šťastné bruško a striekam sprej M33+ aj do úst a aj do nosa. Od januára sme mali soplíky raz a to len nekomplikovanú nádchu 3 dni. Teraz sme ešte pridali Čistý noštek a dieťa je úplne zdravé. Deti v škôlke dookola choré. Ďakujem, už som neverila, že nám niečo pomôže. Tvoja práca je skvelá!"

"Dobré ráno pán Medveď. Už druhý mesiac berie malá Probio HIT (abczdravia.sk), Vitamín D3 (abczdravia.sk), forIMUN (abczdravia.sk) a Akáciová vláknina (abczdravia.sk) od Vás. Ekzém zmizol."

"Dobrý deň pán Medveď, veríte, že Vám píšem šťastná, až mám slzičku na krajíčku? Neuveriteľné pre mňa, že synčekovi, ktorý trpí kvôli stolici od narodenia, už dnes chodí normálne každý deň, maximálne každý druhý deň na potrebu. A to Vaše probiotiká berieme iba 16. deň. Po toľkých vyskúšaných probiotikách, ktoré sme dlhodobo skúšali niekoľko rokov nám zabrali tieto od Vás. Som tak strašne rada a tak mi odľahlo a pevne verím, že to neokríknem a naďalej nám budú fungovať Naozaj tá moja nádej už bola veľmi blízko na hrane pesimistickosti a už som pomaly ani veriť nechcela. Ale prišiel ten zázrak ."

"Dobrý večer pán Andrej. Už skôr som s Vami riešila problém s dcérkou. Veľmi Vám ďakujem za odporúčania. Dcérke sa po probiotikách - užívali tieto - Probio HIT (abczdravia.sk) a M33+ ústny sprej (abczdravia.sk) krásne upravila stolica, aj candida je preč.  Deti si ho pýtajú samé a aj vďaka nemu sa držíme celú zimu bez chorôb. Ďakujem zo srdca."

"Chcela som sa podeliť aké sú vaše probiotiká neuveriteľne účinné. A ako sa teším!

Na dovolenku sme odlietali s ďalšími antibiotikami pre moju staršiu dcéru aby sme ich nasadili počas pobytu ako nám predpísal lekár. To už bola druhá sada  za jeden mesiac.

Namiesto antibiotík som nasadila vaše suplementy a do 3 dní prestalo bolieť hrdlo a dcéra mohla krásne prehĺtať, do týždňa zostala len menšia nádcha. Veľmi sa teším že sme sa tento krát vyhli antibiotikám. Dcéra užívala tieto probiotiká: Probio HIT (abczdravia.sk), Šťastné bruško PROBIO (abczdravia.sk) a M33+ ústny sprej (abczdravia.sk)."

"Dobrý deň. Chcem poďakovať za Váš zázrak . Začala som si striekať M33+ na ekzém na ruke. A konečne nesvrbí. Už to nie je také suché a červené . Skúsila som váš sprej, keďže som počula že je aj na kožu a on naozaj zabral "

„Dobrý deň Andrej, chcem sa Ti veľmi pekne poďakovať za tvoje rady. Niekoľko mesiacov dozadu som sa na teba obrátila s prosbou o pomoc pri vypadávaní vlasov. Začala som užívať všetky výživové doplnky, ktoré si mi doporučil a výsledok nenechal na seba dlho čakat. Po mesiaci užívania som spozorovala, že mi vlasy nevypadávajú v takom veľkom množstve ako to bolo pred tým. Určite tieto výživové doplnky vplývajú veľmi dobre na celý organizmus. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

"Mladšej dcére krásne ustupuje ekzém. Ten granátový krém Granatapfel-Weihrauch-Creme (abczdravia.sk) je super. Vôbec ju neštípe keď jej natieram ekzémové ložiská a sama si pýta natrieť"

"Dobrý deň, ozývam sa priebežne ohľadom synovho ekzému. Sú to 2 týždne odkedy sme spolu telefonovali. Za týždeň bol ekzém ustálený, ale ešte sa objavovala (väčšinou na iných miestach tela) taká "krupica", ktorá syna svrbela, ale tento týždeň je všetko preč. Takže v prvom rade sa chcem poďakovať za pomoc a rady."

ANDREJ MEDVEĎ

SOCIÁLNE SIETE

  • Facebook
  • Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

bottom of page