top of page

Čistý noštek

"Je to ozaj zázrak. Už som sa presvedčila na sebe aj mladšej dcére.

Za 2 dni po chorobe."

- Spokojná zákazníčka

"Nám zaberá na farebné soplíky Čistý noštek. Síce sople neodstráni úplne, ale "farba" zmizne."

- K.B.

"Dobrý deň, v prvom rade sa chcem poďakovať. Začala som dávať synovi (14 mesiacov) Čistý noštek a M33+, konečne po dlhom trápení so zadnými soplíkmi vidím prvé zlepšenia."

- K.B.

"Ja som dávala tiež trojmesačnej dcérke Čistý noštek probiotiká kvapku do nosa, vytierala som noštek s tým a rýchlo prešlo."

- E.B.

"Môj syn každú noc chrápanie, ústa dokorán, no horor ... Odkedy robím ráno a večer preplach Čistým noštekom syn spí so zavretými ústami a žiadne chrápanie. M33+ striekame do pusy každé ráno pred školou."

- N.K.

"Konvičkujeme pravidelne, minimálne raz za deň Čistý noštek."

- M.M.

"Syn mal tiež zväčšenú mandľu, dostal kortikoidy a o 3 týždne kontrola. Lieky som mu nedala, nezdal sa mi ten problém až taký akútny, aby som mu dávala takú silnú liečbu a hlavne keď predpísaná dávka bola dvojnásobná oproti odporúčanej pre jeho vek.

Dávali sme denne Kvercetín a vyplachovali nos kanvičkou + Čistý noštek. Na kontrole doktorka s prekvapením povedala, že nevidí žiaden problém a že už na ďalšiu kontrolu prísť nemusíme."

- A.V.

"Dobrý večer. Čistý noštek PROBIO (abczdravia.sk) som aplikovala prvýkrát v piatok (nádcha trvala už pár dní) a v nedeľu malá už vôbec nefúkala nos Prajem Vám veľa spokojných mamičiek, nedám dopustiť na Vaše výrobky, nie prvý krát nám takto pomohli."

- Spokojná zákazníčka

"S Vašimi produktami som na 100% spokojná. Ale, to čo sa teraz stalo za 12 dní je doslova zázrak. 6.7.2022. som si písala s Vašou kolegyňou a potom aj s Vami. Odporučili ste mi pre drobca (4 mesiace) Čistý noštek PROBIO 50g (abczdravia.sk), pol odmerky. Takže keď mi balíček prišiel, začala som presne dávať, potierať a kvapkať jednu kvapku do nošteka, aj staršiemu synovi a 18.7. sme išli na opakované výtery. Práve som volala pre výsledky a obaja majú výsledky negatívne, moraxela je fuč. Takže veľmi pekne ďakujem za Vás, za rady a za Vaše produkty."

- Spokojná zákazníčka

"Podobne, odkedy som pridala Čistý noštek do nosa aj do úst plus M33+, nastala viditeľná zmena. (opakované respiračné problémy)."

- V.G.

"Napíšem Vám moju skúsenosť. Dcéra 5 r. sa trápi od decembra s ušami a dutinami, používali sme M33+, krásne to tlmil, ale problém neriešil úplne. Na konci mája na ORL lekárka diagnostikovala zväčšenú nosnú mandľu, predpísala kortikoidný nosný sprej na tri mesiace a máme prísť na konci augusta na kontrolu. Žiaden sprej som nenasadila. Zmenila som dcére stravovanie. Je bez lepku a cukru a je to obrovský rozdiel. Po troch týždňoch od zmeny stravovania mi dieťa prestalo v noci chrápať a spí so zatvorenými ústami a dýcha nosom. Okrem upravenej stravy dávam naďalej M33+, Čistý noštek, forIMUN a Viafiber."

- Spokojná zákazníčka

"Na zmenšenie nosnej mandle vám pomôže kvapkanie M33+ do nosa, preplachy Čistým noštekom, menej sacharidov v strave."

- Spokojná zákazníčka

bottom of page