top of page

ProbioHIT

"Dobrý večer pán Andrej. Už skôr som s Vami riešila problém s dcérkou. Veľmi Vám ďakujem za odporúčania. Dcérke sa po probiotikách - užívali tieto - Probio HIT (abczdravia.sk) a M33+ ústny sprej (abczdravia.sk) krásne upravila stolica, aj candida je preč.  Deti si ho pýtajú samé a aj vďaka nemu sa držíme celú zimu bez chorôb. Ďakujem zo srdca."

- Spokojná zákazníčka

"Môj synček užíva od p. Medveďa probiotiká Probio HIT a musím povedať, že synčekovi sa HIT-ka strašne, ale strašne upravila. Ako berieme tieto probiotiká cca 3 týždne klop klop, my nemáme ani žiaden atopický ekzém. Nám HIT spôsobovala obrovský zápalový ekzém, a teraz nič, sme čistí konečne po 2,5 roku a to sme stále na diéte od prvého dňa. Probiotiká sú veľmi dôležité pri HIT a keď je črevo v poriadku, je aj imunita v poriadku, to vám povie aj p. Medveď. Takže ja by som určite začala aj týmto. A to chcem povedať, že za 2,5 roka sme odskúšali možno 100 rôznych probiotík a jedine tieto zabrali."

- S.S.

"Nám na ekzém zabral, ale že hneď Probio HIT. My sme stravu dodržiavali, ale ekzému nie a nie sa zbaviť. A po nasadení Probio HIT synčekovi za 2-3 dni zmizol ekzém a do dnešného dňa sme čistí. Je tomu už asi mesiac čo ho užívame. Kvalitné probiotiká sú základ na začiatku liečby, aspoň si myslím."

- S.S.

"Som veľmi vďačná za tento výrobok, zmenil mne a synovi život. Žiadne pálenie očí, svrbenie, kýchanie a žiadne antihistaminiká ani návštevy u alergologičky. Ďakujem Andrej."

- T.G.

"Z mojej vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť účinnosť týchto probiotík, pre mňa spolu s hubou reishi, ktorá pomáha s histamínom najlepšie probiotiká."

- A.K.

"Tiež užívam oboje a najnovšie výsledky boli v poriadku, ďakujem."

- G.N.

"Moja skúsenosť - zmizli mi 2 bradavice na chodidle po užívaní Vagiflora a Probiohit."

- M.V.

bottom of page