top of page

Šťastné bruško

"Produkt môžem len odporučiť, je . Pravidelne už 4. mesiac každé ráno plus Šťastné bruško a môj 6-ročný syn Max zo škôlky prinesie len známky začínajúceho soplíka, pri ktorom keď hneď nasadíme Lactoferin, tak

na druhý deň je fuč. Ďakujeme."

- L.V.

"Ale musím povedať, že odkedy deti berú probiotiká od Vás, syn 4,5 roka začal konečne normálne jesť, doteraz s ním boli veľké problémy, čo sa jedla týka. Teraz konečne papá tak ako normálne dieťa.

(už dlhšie užíva Šťastné bruško a teraz vyše týždňa Mikroveda Life to pollitrové balenie. Od kedy to užívajú, naozaj sa mu zlepšil apetít. Myslím si, že je to tým. Netvrdím, že každému to tak pomôže, ale nám zabrali)."

- L.R.

"Prispejem aj ja. Podobný problém s mandľou + tekutina v ušku. Na ORL jej nasadili antihistaminiká, kortikoidné kvapky. Len týždeň som jej dávala antihistaminiká. Potom som začala dávať Šťastné bruško, Forimun, Immuse a striekala som M33+. Vyradila som jej lepok, cukor. Na poslednej kontrole tekutina preč, mandľa v poriadku. Dieťa má 5 rokov."

- Spokojná zákazníčka

"Ako píše Andrej … Lactoferin + Imusse teraz pomohlo aj nám. V nedeľu ráno sa synček začal sťažovať, že ho bolí bruško. Hneď som nasadila Lactoferin + Immuse + Šťastné bruško a celú črevnú virózu zvládol iba so zvýšenou teplotou a sem tam s kŕčmi v brušku a prehnalo ho 1x … trvalo to 48 hodín a koniec."

- Z.P.

"Dobrý deň, my sme skúsili len prednedávnom produkty a zatiaľ sme zvládli chorobu bez antibiotík, čo u nás bolo bežné s antibiotikami. Zatiaľ majú decká prázdniny, sú doma, nemajú možno asi kde chytiť bacil, ale chodíme kade-tade medzi ľudí a zatiaľ sa držia a berú len Šťastné bruško a M33. A ak vidím náhodou náznak soplíka, tak hneď preplachy Čistý noštek a je to lepšie. Pre mňa vyslovene zázrak. V auguste nastupujú do škôlky, tak uvidíme či to bude lepšie. Ale ja verím, že áno a konečne aspoň mesiac pobudnú v škôlke."

- L.M.N.

"My sme s Gastro pohodou a Šťastným bruškom poriešili u dcérky reflux, pri poslednom USG reflux nebol. Laktoferin nám za 4 dní upravil výsledky krvi tak, že som neverila ... Každopádne vďaka za Andreja a jeho výrobky. Zvládli sme s nimi aj covid a iné pliagy."

- J.K.

"Boli sme v Egypte, deti 4,6 a 7 ročné a šiesti dospelí. Prípravky od Andreja berú už asi cca 2 roky dvaja mladší členovia. Nikto iný z posádky. Počas pobytu som im dávala Šťastné bruško, Čistý noštek, Viaimun, Lipozomálne C a Kvercetin. Jedine oni odišli z Egypta bez “ujmy”. Ďakujem Andrej za vaše vitamíny."

- Spokojná zákazníčka

"Dominik 17 mesiacov užíva Probiohit, Šťastné bruško - úžasný produkt pre neho, začal pekne papkať, som Vám taká vďačná za tento produkt, nebýva vôbec chorý, akurát posledný mesiac mal 2x sople a tú jednodňovú teplotu čo sme spolu riešili."

- A.K.

"Ja by som dala našu skúsenosť so Šťastným bruškom (norovírusom). Dcérka mala jeden deň hnačky (vodnaté), aj to len dvakrát a raz zvracanie. Podľa mňa vďaka tomu, že deti berú pravidelne Šťastné bruško a Čistý noštek ich to len takto ľahko štrajchlo. Dokonca druhu dcérku tiež len mierne a syn nemal žiaden problém, jeho to obišlo. Celé liečenie netrvalo ani 24 hodín. Veľmi pekne ďakujem, že vaše suplementy veľmi dobre fungujú aj keď choroba vypukne."

- L.B.

bottom of page