top of page

Immuse

"Úplne súhlasím z vlastnej skúsenosti. V decembri som ešte nemala tieto produkty a môj synček, vtedy 1,5-ročný, prežíval horúčky (aj 40°C), nakoniec to skončilo ATB a kortikoidnou injekciou. Vtedy som sa zaprisahala, že urobím aj nemožné, len aby to už nikdy nedospelo do tohto štádia. V januári sme rozbehli užívanie Immuse a Lactoferinu, soplíkovali sme obaja, ale teda obrovský rozdiel bol v priebehu choroby u synčeka a u mňa. Ja som produkty nebrala z úsporných dôvodov, a to bola chyba. Synček bez teploty len soplíky, zato ja som vybrala dvoje ATB a užila si teploty a prerážanie dutín."

- L.E.K.

"A začínala byť chorá aj 76-ročná mama, nasadila som Immuse

a Lactoferin, aj počas dňa multimagnesium - takmer okamžite zabralo."

- Spokojná zákazníčka

"Prispejem aj ja.

Podobný problém s mandľou + tekutina v ušku. Na ORL jej nasadili antihistaminiká, kortikoidné kvapky.... Len týždeň som jej dávala antihistaminiká. Potom som začala dávať Šťastné bruško, Forimun, Immuse a striekala som M33+. Vyradila som jej lepok, cukor. Na poslednej kontrole tekutina preč, mandľa v poriadku. Dieťa má 5 rokov."

- Spokojná zákazníčka

"Odskúšané. Prišla som z práce, necítila som sa dobre, začalo to kýchaním, bolesť hlavy a celková slabosť. Nasadila som Immuse

po dohovore s pánom Andrejom 3x2 denne a príznaky pomaly ustupovali a po 3 dňoch v pohode. Ďakujem. Máme aj iné produkty a za mňa super."

- A.D.

"Súhlasím. Ak mi vypadne Lactoferin, nahrádzam ho Imusse x2 a zatiaľ

to vychádza."

- M.G.

"Produkt môžem len odporučiť, je . Pravidelne už 4. mesiac každé ráno Immuse plus Šťastné bruško a môj 6-ročný syn Max zo škôlky prinesie len známky začínajúceho soplíka, pri ktorom keď hneď nasadíme Lactoferin, tak na druhý deň je fuč  Ďakujeme."

- L.V.

"Ako píše Andrej … Lactoferin + Imusse teraz pomohlo aj nám. V nedeľu ráno sa synček začal sťažovať, že ho bolí bruško. Hneď som nasadila Lactoferin + Immuse + Šťastné bruško a celú črevnú virózu zvládol iba so zvýšenou teplotou a sem tam s kŕčmi v brušku a prehnalo ho 1x … trvalo to 48 hodín a koniec."

- Z.P.

"Dobrý deň. Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať. Mama si striekala pravidelne M33+ na prestrihnutú uzdičku v ústach a už na druhý deň cítila veľké zlepšenie. Po asi 3 dňoch to mala krásne zahojené. A to mala asi už tri týždne hnisavé a zapálené. Ďakujem. (kombinácia Lactoferin, Immuse, M33+ lokálne)."

- Z.D.

"Tento výrobok, Immuse, alebo Lactoferin sú topky! Najprv som myslela, že to môže byť náhoda, tak som si to odsledovala a odskúšala. A nechcem to zakríknuť, ale kedykoľvek na mňa niečo lezie, napakujem do seba Immuse, alebo Lactoferin a odkedy to mám doma, som nebola chorá. Manžel bol už 2x chorý, vždy predtým som všetko chytila, teraz nič. V sobotu som sa zobudila s nádchou, bolesťou hlavy, miernou slabosťou a únavou, 4 tablety Lactoferinu, nápoj s rheisi, oddych a na druhý deň nič. U nás doma sú tieto tri výrobky “must have“, musia byť proste doma ako prvá pomoc. Nechápem ako fungujú, ale jednoducho fungujú (keby neodskúšam asi neverím). Žiadne colostrum, žiadne multivitamíny, žiadne iné probio, prebio, nič mi nikdy rozbiehajúci infekt tak rýchlo nezastavilo ako tieto výrobky."

- L.K.

"Dcérka 4 roky, po pár dňoch v škôlke soplíky - hneď som nasadila Immuse + Extrakt z bazy + M33 a nádcha sa hneď zmiernila a postupne to prechádza. Takže tá Baza je tiež topka ."

- B.D.

"My predvčerom ten istý problém, M33+, Immuse, Extrakt z bazy, Čistý noštek, všetko som navýšila. Za 1 deň bolesť hrdla prešla, ale začal sopeľ, tak pokračujeme. Pred 2 týždňami bolo to isté a dal sa do poriadku za 3 dni, čo je u nás výhra ."

- Spokojná zákazníčka

"Aj môjmu mužovi zmizli po užívaní Lactoferinu a Immuse  a pritom vtedy bol nachladnutý a primárne ich bral na nachladnutie ."

- B.T.

"Ja dávam súčasne Lactoferin aj Immuse akonáhle začína choroba a šľape to perfektne."

- Spokojná zákazníčka

"Tiež sa pridávam ku spokojným zákazníkom, po užívaní Lactoferinu sme na 3.deň fit. Aktuálne máme čerstvo za sebou nejakú virózu (sopeľ, bolesť hlavy, zvýšená teplota, bolesť svalov...). Užívali sme Lactoferin + Immuse +Šťastné bruško a zo dňa na deň vidieť úľavu bez akýchkoľvek liekov, dokonca netreba ani antipyretiká."

- D.R.K

"Nám sa najlepšie osvedčilo hneď nasadiť Immuse. Posledných pár toboliek som zabalila deťom do Chorvátska  a veru sa zišli. Našťastie včera prišla ďalšia zásielka. U nás len slabý náznak choroby a hneď dávame Immuse."

- M.K.

"Ja na ne nedám dopustiť.  Manžel má od infarktu ukážkové výsledky
a postupne vysadzuje lieky od kardiológia, mňa dostali z ťažkej angíny kedy som nevedela ani na nohách stáť, mladšia dcéra mala dlhodobé problémy s ušami a zápalmi dutín, po zmene stravy a s doplnkami od Andreja nechrápe, nehuhle, nemá zaľahnuté v ušiach (na kontrolu na orl ideme o mesiac) no verím, že nosná mandľa je už ok. Na dovolenke dve deti v našej bezprostrednej blízkosti boli choré, jedno angína, druhé vysoká horúčka ... mojim som okamžite nasadila preventívne Lactoferin a Immuse - ani jedno z mojich detí neochorelo.  Sú to veľmi dobre investované peniaze. Vďaka za ne a za Andreja a jeho tím."

- Spokojná zákazníčka

"Vnučke podávame Lactoferin, Omegu, Immuse pri každom začiatku akejkoľvek choroby. Má skoro 3 roky a antibiotiká brala iba raz, aj to preto, lebo sme ešte doplnky nepodávali. Takže odporúčam a som zvedavá, ako to bude v škôlke, to budeme pridávať aj probiotiká pravidelne "

- J.B.K.

bottom of page