top of page

Immuse

"Úplne súhlasím z vlastnej skúsenosti. V decembri som ešte nemala tieto produkty a môj synček, vtedy 1,5-ročný, prežíval horúčky (aj 40°C), nakoniec to skončilo ATB a kortikoidnou injekciou. Vtedy som sa zaprisahala, že urobím aj nemožné, len aby to už nikdy nedospelo do tohto štádia. V januári sme rozbehli užívanie Immuse a Lactoferinu, soplíkovali sme obaja, ale teda obrovský rozdiel bol v priebehu choroby u synčeka a u mňa. Ja som produkty nebrala z úsporných dôvodov, a to bola chyba. Synček bez teploty len soplíky, zato ja som vybrala dvoje ATB a užila si teploty a prerážanie dutín."

- L.E.K.

"A začínala byť chorá aj 76-ročná mama, nasadila som Immuse

a Lactoferin, aj počas dňa multimagnesium - takmer okamžite zabralo."

- Spokojná zákazníčka

"Prispejem aj ja.

Podobný problém s mandľou + tekutina v ušku. Na ORL jej nasadili antihistaminiká, kortikoidné kvapky.... Len týždeň som jej dávala antihistaminiká. Potom som začala dávať Šťastné bruško, Forimun, Immuse a striekala som M33+. Vyradila som jej lepok, cukor. Na poslednej kontrole tekutina preč, mandľa v poriadku. Dieťa má 5 rokov."

- Spokojná zákazníčka

"Odskúšané. Prišla som z práce, necítila som sa dobre, začalo to kýchaním, bolesť hlavy a celková slabosť. Nasadila som Immuse

po dohovore s pánom Andrejom 3x2 denne a príznaky pomaly ustupovali a po 3 dňoch v pohode. Ďakujem. Máme aj iné produkty a za mňa super."

- A.D.

"Súhlasím. Ak mi vypadne Lactoferin, nahrádzam ho Imusse x2 a zatiaľ

to vychádza."

- M.G.

"Produkt môžem len odporučiť, je . Pravidelne už 4. mesiac každé ráno Immuse plus Šťastné bruško a môj 6-ročný syn Max zo škôlky prinesie len známky začínajúceho soplíka, pri ktorom keď hneď nasadíme Lactoferin, tak na druhý deň je fuč  Ďakujeme."

- L.V.

bottom of page