top of page

Beauty Hair

"Aj ja mám s nimi dobré skúsenosti.

Nemám vlasov veľa, ale prestali mi vypadávať, čo je podstatné 

Beriem to tak sporadicky, keď mi napadne   mám asi 3. balenie.

Cítim aj malé vyrastajúce vlasy, to áno ... keby nevyrastali, tak som už asi plešatá."

- L.B.

"Potvrdzujem, vybrala som 2 balenia a vlasy prestali padať, za mňa úplná spokojnosť."

- G.N.

"Aj ja môžem len odporučiť. Aj keď mi to trvalo troška dlhšie kým sa prejavil výsledok, ale prišiel n Určite odporúčam k tomu doplniť aj Omega 3 Omega 3 90 kapsúl (abczdravia.sk)  a kolagén VIACOLLAGEN 223g (abczdravia.sk) a vlasy, pleť aj nechty sú krajšie."

- L.S.

"Aj mne pomohol! Trvalo to síce 7 týždňov poctivého užívania kým mi vlasy prestali padať, ale po rokoch je to úžasná zmena, za ktorú som veľmi vďačná! A nové rastú! O rok mám 2/3 vlasov, ktoré mi vypadali počas niekoľkých rokov určite naspäť.

Partnerovi sa zlepšila kvalita jemných vláskov aj vlasovej pokožky.

Ďakujeme."

- M.S.

"Užívala som, môžem potvrdiť spokojnosť."

- G.N.

"Ďakujem Andrej za tento prípravok, mne pomohol rovnako. Predtým pri každom umývaní vlasov obrovský chumáč skončil v koši, teraz skoro nič.
A keď mi začali nové vlasy rásť, mala som ďalšiu ofinu."

- Spokojná zákazníčka

"Mojej 10-ročnej strašne vypadávali, nič nepomohlo, iba tablety od pána Medveďa Beauty hair. Už po mesiaci bol vidno výsledok, za čo mu veľmi pekne ďakujeme."

- Z.H.

"Tiež môžem potvrdiť účinok, predávam Beauty hair od Andreja vo svojom obchodíku a mám len pozitívne ohlasy, zatiaľ iba spokojnosť."

- S.P.

"Vlasy sú myslím to najposlednejšie pre telo, čo sa týka priorít vyživovania. Preto ak je v tele problém, vlasy extrémne padajú. Tiež som to tak mala. Čiže treba riešiť hlavnú príčinu a k tomu Beauty Hair ako podporne vitamíny. Mne veľmi pomohli, ale nebolo to okamžite. Trvalo to cca 3 mesiace, kým som si všimla očividný účinok. Zlepšila sa mi aj kvalita vlasovej pokožky."

- M.S.

"Mne veľmi pomohol, už po 2 týždňoch som spozorovala zlepšenie."

- J.B.

bottom of page