top of page

Lactoferin PURE

"Úplne súhlasím z vlastnej skúsenosti. V decembri som ešte nemala tieto produkty a môj synček, vtedy 1,5-ročný, prežíval horúčky (aj 40°C), nakoniec to skončilo ATB a kortikoidnou injekciou. Vtedy som sa zaprisahala, že urobím aj nemožné, len aby to už nikdy nedospelo

do tohto štádia. V januári sme rozbehli užívanie Immuse a Lactoferinu, soplíkovali sme obaja, ale teda obrovský rozdiel bol v priebehu choroby

u synčeka a u mňa. Ja som produkty nebrala z úsporných dôvodov, a to bola chyba. Synček bez teploty len soplíky, zato ja som vybrala dvoje ATB a užila si teploty a prerážanie dutín."

- L.E.K.

"Produkt môžem len odporučiť, je . Pravidelne už 4. mesiac každé ráno plus Šťastné bruško a môj 6-ročný syn Max zo škôlky prinesie len známky začínajúceho soplíka, pri ktorom keď hneď nasadíme Lactoferin, tak na druhý deň je fuč  Ďakujeme."

- L.V.

"A zároveň sa chcem poďakovať za Lactoferin, ktorý ma dostal zo silnej nádchy za 3dni  plus M33+. Za mňa top produkty, každému odporúčam. Všetko dobré."

- M.K.S.

"A môj posledný Lactoferin zachraňoval cudzie dieťa na dovolenke. Mal asi miernu črevnú chrípku, už s ňou pricestoval. Nebolo nič iné po ruke

a bolo len pár kusov toboliek. Tak ich pár zobral, bolo mu postupne lepšie, na tretí deň bol v pohode."

- Spokojná zákazníčka

"A začínala byť chorá aj 76-ročná mama, nasadila som Immuse

a Lactoferin, aj počas dňa Multimagnesium - takmer okamžite zabralo."

- Spokojná zákazníčka

"My akonáhle u skoro 4-ročnej nasadíme Lactoferin, o 3 dni bez príznakov... a to bola komplet zahlienená, jednorazová teplota 37,7 ale 3x2 Lactoferiny denne a o 3 dni dieťa ÚPLNE FIT. Za mňa brutálny zázrak, BRUTÁLNY!"

- K.M.

"Lactoferin nad zlato. Momentálne užívam vysoké dávky kvôli zápalu dutín. Nádherne pomáha. Úžasná vec. Ďakujem Andrej…."

- S.D.

"Lactoferin zatiaľ naj u mňa počas akejkoľvek choroby."

- A.D.

"Dva krát sa nám stalo, že mal syn teplotu, dala som Lactoferin a bez podania paracetamolu mu klesla."

- M.B.

"Ako píše Andrej … Lactoferin + Imusse teraz pomohlo aj nám. V nedeľu ráno sa synček začal sťažovať, že ho bolí bruško. Hneď som nasadila Lactoferin + Immuse + Šťastné bruško a celú črevnú virózu zvládol iba so zvýšenou teplotou a sem tam s kŕčmi v brušku a prehnalo ho 1x … trvalo to 48 hodín a koniec."

- Z.P.

"Ja mám s ním úžasné skúsenosť. Naozaj zázrak!"

- S.D.

"Aj môjmu mužovi zmizli po užívaní Lactoferinu a Immuse  a pritom vtedy bol nachladnutý a primárne ich bral na nachladnutie ."

- B.T.

"Aj môjmu synovi Lactoferin pomohol zbaviť sa bradavice, ktorú mal zospodu chodidla."

- Z.P.

"Povinná výbava o 10 dní do Grécka  nič, len Lactoferin a M33+ ."

- K.M.

"Dobrý deň. Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať. Mama si striekala pravidelne M33+ na prestrihnutú uzdičku v ústach a už na druhý deň cítila veľké zlepšenie. Po asi 3 dňoch to mala krásne zahojené. A to mala asi už tri týždne hnisavé a zapálené. Ďakujem. (kombinácia Lactoferin, Immuse, M33+ lokálne)."

- Z.D.

"Ja dávam súčasne Lactoferin aj Immuse akonáhle začína choroba a šľape to perfektne."

- Spokojná zákazníčka

"Chcem sa podeliť o ďalšiu pozitívnu skúsenosť  Syn mal na prste nepeknú, už dosť veľkú bradavicu. Potierala som ju dračou krvou. Zlepšenie bolo minimálne, ale bolo, len to trvalo už dosť dlho. Nedávno začal sopliť, tak som mu nasadila od STREDY Lactoferin 2x denne 2 tabletky. Dnes prišiel natešený za mnou a v ruke držal odpadnutú bradavicu. PS: samozrejme, ani sopeľ už nemá."

- Spokojná zákazníčka

"Mne okrem toho, že mi vyliečil boľavé hrdlo (vírusové, ťahajúce sa 3 týždne), vysušil dlho sa nehojaci pupák na brade ."

- Spokojná zákazníčka

"Dobrý deň. Chcem srdečne poďakovať pánovi Andrejovi Medveďovi, ktorého doplnky mi veľmi pomohli. V stredu som začala pociťovať diskomfort, pocit bolesti hrdla a  ráno nevoľnosť, bolesti v krížoch, zimnica, nádcha. Ihneď som si šupla 2 Lactoferiny a všetko čo mám na ceste aktuálne so sebou nasadila v dvojitých dávkach. Do ďalšieho rána som sa zobudila na 99% fit. Rada by som sa ešte zúčastnila ďalších prednášok pána Andreja a odporúčam to každému, pretože zdravie máme naozaj len jedno."

- Z.B.

"A ešte by som chcela napísať moju skúsenosť s Lactoferine. Večer zimnica, ráno bolesť hrdla, plné dutiny, nádcha. Klasika akou sa u mňa rozbieha choroba ktorá trvá vyše týždňa. Nasadila som Lactoferin hneď na začiatku, za dva dni všetko prešlo a som úplne fit. Vaše produkty užívame dlhodobo preventívne, teraz som mohla prvý krát vyskúšať niečo v akútnom stave a ten výsledok je PERFEKTNÝ !!! Ďakujem!"

- D.M.

"Tiež sa pridávam ku spokojným zákazníkom, po užívaní Lactoferinu sme na 3.deň fit. Aktuálne máme čerstvo za sebou nejakú virózu (sopeľ, bolesť hlavy, zvýšená teplota, bolesť svalov...). Užívali sme Lactoferin + Immuse +Šťastné bruško a zo dňa na deň vidieť úľavu bez akýchkoľvek liekov, dokonca netreba ani antipyretiká."

- D.R.K.

"Taktiež sa pridávam ku tým pozitívnym. Bežne keď dievčatá chytili niečo v škôlke, tak boli aj 3 týždne doma, lebo však sa to ťahalo a nakoniec stále dostali atb. Teraz vo štvrtok došli tiež že choré. Dávali sme Lactoferin a mohli chodiť ďalej do škôlky a žiadne že dlho doma .  Pre mňa je to až neuveriteľné. Fakt taký malý zázrak po tých liekoch čo za posledný rok do seba dostali. Veľké ĎAKUJEM  za vašu prácu a vaše produkty ."

- L.M.N.

"Tento výrobok, Immuse, alebo Lactoferin sú topky! Najprv som myslela, že to môže byť náhoda, tak som si to odsledovala a odskúšala. A nechcem to zakríknuť, ale kedykoľvek na mňa niečo lezie, napakujem do seba Immuse, alebo Lactoferin a odkedy to mám doma, som nebola chorá. Manžel bol už 2x chorý, vždy predtým som všetko chytila, teraz nič. V sobotu som sa zobudila s nádchou, bolesťou hlavy, miernou slabosťou a únavou, 4 tablety Lactoferinu, nápoj s rheisi, oddych a na druhý deň nič. U nás doma sú tieto tri výrobky “must have“, musia byť proste doma ako prvá pomoc. Nechápem ako fungujú, ale jednoducho fungujú (keby neodskúšam asi neverím). Žiadne colostrum, žiadne multivitamíny, žiadne iné probio, prebio, nič mi nikdy rozbiehajúci infekt tak rýchlo nezastavilo ako tieto výrobky."

- L.K.

"Andrejove produkty sú za mňa na prvom mieste, do lekárne už chodíme minimálne … Používame ich celá rodina, nedám na M33 dopustiť. Už si to dcéry pýtajú samé. S M33 liečim angínu u detí + Lactoferin + nechám vyhorúčkovať, po 24 hodinách bez horúčky a po 3 dňoch bez angíny."

- S.Č.S.

"Lactoferin je zázrak a tiež M33."

- G.D.

"Za mňa Lactoferin jediná vec, ktorá pomáha mojej dcére pri chorobe. 
A to sme toho vyskúšali."

- D.B.

"Na Lactoferin a M33 nedám dopustiť."

- J.B.

"Za mňa veľká spokojnosť . Cez obdobie chorôb užívajú pravidelne M33 a pri chorobe nasadím Lactoferin a zrýchli sa priebeh choroby  Skvelú skúsenosť mám aj s Prázdne črievko pri vyprázdňovaní. Od jesene chcem skúsiť aj iné produkty - Céčko a Immuse."

- M.CH.

"Ja na ne nedám dopustiť.  Manžel má od infarktu ukážkové výsledky a postupne vysadzuje lieky od kardiológia, mňa dostali z ťažkej angíny kedy som nevedela ani na nohách stáť, mladšia dcéra mala dlhodobé problémy s ušami a zápalmi dutín, po zmene stravy a s doplnkami od Andreja nechrápe, nehuhle, nemá zaľahnuté v ušiach (na kontrolu na orl ideme o mesiac) no verím, že nosná mandľa je už ok. Na dovolenke dve deti v našej bezprostrednej blízkosti boli choré, jedno angína, druhé vysoká horúčka ... mojim som okamžite nasadila preventívne Lactoferin a Immuse - ani jedno z mojich detí neochorelo.  Sú to veľmi dobre investované peniaze. Vďaka za ne a za Andreja a jeho tím."

- Spokojná zákazníčka

"My sme s Gastro pohodou a Šťastným bruškom poriešili u dcérky reflux, pri poslednom USG reflux nebol. Laktoferin nám za 4 dní upravil výsledky krvi tak, že som neverila ... Každopádne vďaka za Andreja a jeho výrobky. Zvládli sme s nimi aj covid a iné pliagy."

- J.K.

"Vnučke podávame Lactoferin, Omegu, Immuse pri každom začiatku akejkoľvek choroby. Má skoro 3 roky a antibiotiká brala iba raz, aj to preto, lebo sme ešte doplnky nepodávali. Takže odporúčam a som zvedavá, ako to bude v škôlke, to budeme pridávať aj probiotiká pravidelne."

- J.B.K.

"Prekonala som ja aj s 11 ročným synom  covid s horúčkami a nádchou. Po nasadení immuse a lactoferinu sme boli po 2 dňoch bez teploty. Do nosa som striekala M33+. Dcérka 6 ročná zvracala, skoro sme skončili v nemocnici kvôli dehydratácii. Ona má celiakiu. Na druhý deň len zvýšená teplota a začala papať. Dnes jej nič nie je. Ešte raz ďakujeme za vaše doplnky."

- Spokojná zákazníčka

"Musím potvrdiť Lactoferin, M33 a Immuse je fantastická zbraň proti mikróbom. Naštartuje imunitu a nedá šancu mikróbom."

- Spokojná zákazníčka

"Inšpiroval ma príspevok, že Lactoferin pomohol psíkovi. Vyskúšala som. Môj 7,5 ročný kaukazský ovčiak začal krívať. Začala som mu dávať 2 tobolky večer. Využíval 1 balenie a krívanie prestalo a je aj živší, veselší. Pokračujem s druhým balením. Ďakujem."

- Spokojná zákazníčka

"Moja 5ročná dcérka ma vážnu poruchu imunitného systému, skúšali sme mnoho preparátov od rôznych výrobcov, každá choroba mala u nej komplikovaný priebeh a zakaždým končila na antibiotikách. Lactoferin a extrakt z bazy čiernej u nej robia zázraky. Ďakujem ďakujem, 1000x ďakujem za Vaše produkty."

- Spokojná zákazníčka

bottom of page