top of page

Extrakt z plodov bazy čiernej

"Dcérka 4 roky, po pár dňoch v škôlke soplíky - hneď som nasadila Immuse + Extrakt z bazy + M33 a nádcha sa hneď zmiernila a postupne to prechádza. Takže tá Baza je tiež topka."

- B.D.

"My predvčerom ten istý problém, M33+, Immuse, Extrakt z bazy, Čistý noštek, všetko som navýšila. Za 1 deň bolesť hrdla prešla, ale začal sopeľ, tak pokračujeme. Pred 2 týždňami bolo to isté a dal sa do poriadku za 3 dni, čo je u nás výhra ."

- Spokojná zákazníčka

"Dobrý večer, chcela by som sa podeliť o našu pozitívnu skúsenosť pri chorobe čo nás naposledy obehla. Synátor -17 rokov, dáva si magnézium, zinok, D3K2, omega 3. Za 3dni fit bez nutnosti ležať doma. Ďalší 12 ročný užíva D3K2, omega 3, AA imunita, Bazu čiernu, céčko z rakytníka. Tak isto za 4 dni je ok. 2 dni poležal, sople sú už preč a tvrdí, že už mu nič nie je. Najmenší 4 ročný a 2 ročný užívajú Prázdne črievko a Provital fiber, D3K2. Dala som im Lactoferin 3x1 a céčko teraz pri chorobe. Sople ako jeden deň prišli, tak na druhý odišli, až som nechápala. Za 2 dni im nič nie je, ani hrdlo, ani nos, všetko ok. Akurát že to bol posledný Lactoferin, tak som to zlízla ja. Hrdlo ma bolí ako koňa, aj celé telo, hlava. Ale dnes prišla záchrana, takže aj keď je to dosť peňazí, radšej dám pri chorobe pár euro naviac a viem, že sa neťaháme so sopľami a kašľom ako vlani 3 mesiace. ĎAKUJEME."

- L.S.

"Za nás super. Nemá sopeľ, nemá kašeľ. nemá nič. A to sme teda nonstop vonku a sem tam vybehne v krátkom rukáve. Odporúčam."

- L.K.G.

"Moja 5ročná dcérka ma vážnu poruchu imunitného systému, skúšali sme mnoho preparátov od rôznych výrobcov, každá choroba mala u nej komplikovaný priebeh a zakaždým končila na antibiotikách. Lactoferin a extrakt z bazy čiernej u nej robia zázraky. Ďakujem ďakujem, 1000x ďakujem za Vaše produkty."

- Spokojná zákazníčka

bottom of page