top of page

Pokojná myseľ

"Inak začala som si dávať tú Pokojnú myseľ a nechápem, ako to môže takto super fungovať. Akože som prekvapená v dobrom."

- Spokojná zákazníčka

"Užívala som Pokojnú myseľ kvôli každodenným stresom, naháňačkám, kvôli niekedy neviem ako to slušne povedať samonas...cej povahe a bola to pecka. Kľud pohoda, primerané reakcie, žiadny zbytočný hnev alebo taký ten zvieravý pocit až na hrudníku. Po doužívaní som začala užívať produkt inej firmy, predsa len mám obchod so zdravou výživou, tak aby som vedela porovnať a ten už taký účinok nemá. Takže za mňa Pokojná myseľ absolútna topka!"

- Spokojná zákazníčka

"U nás doma tiež rýchlo funguje, prakticky okamžite. Nazvala by som to, že "človek je viac nad vecou", nerobí si dopredu starosti z niečoho, čo možno ani nepríde, vie brať i tie zložitejšie a stresujúcejšie veci tak ako idú, bez vnútorného tlaku a nepokoja."

- D.D.

"Môžem potvrdiť, že to naozaj funguje."

- T.B.

"ĎAKUJEMPôvodne som si ho objednala kvôli "nervom " že vyskúšam či ma upokojí. Začala som ho brať zrovna 2 dni pred menštruáciou, ktorú mávam prvý a druhý deň fakt bolesti. Ja som si ani nevšimla, že ju mám  Tak som si to chcela overiť pri druhom cykle a fakt žiadne bolesti. A to som bez tabletky doteraz neprežila. Zabral len Flector. Som rada, že už túto chémiu nemusím brať. Stačí POKOJNÁ MYSEĽĎAKUJEM pekne Andrej Medveď."

- L.T.

"Aj ja sa pridám, beriem Pokojnú myseľ už cca 4 týždne a nemala som žiadny PMS. Muž sa čuduje, že som tak v pohode pár dní pred menštruáciou. Za mňa veľká spokojnosť. Ďakujem."

- I.M.Č.

"No ja som si dala teraz asi 2x a dnes som to dostala až som bola prekvapená. Žiadne bolesti, nervózna som bola asi pred 3 dňami, ale to som si dala Pokojnú myseľ a dnes to prišlo ani neviem ako. Čiže ako tak čítam idem si dať aj teraz ."

- M.K.

"Ja si dávam dve tiež poobede. Ešte potom aj lepšie spávam. V noci sa už nebudim tak ako predtým."

- I.M.Č.

bottom of page