top of page

Stopbol

"Doterajšia skúsenosť - dcéra 13 rokov, Juvenilná artritída - 5 rokov. Cca rok je bez akejkoľvek liečby. Ma schválenú Humiru, ale na želanie matky liečba nezačatá (citujem správu reumatológa). Predtým Metotrexát sporadicky. Neviem nakoľko je to udržateľné, ale cca mesiac berie Stopbol a dlhšiu dobu iné protizápalové doplnky plus relatívne nízkosacharidová strava s výnimkami. Bolesti nemá, 3 krát do týždňa tréningy, venuje sa rôznym športom. Opuch, ktorý jej začal cca 4 mesiace dozadu sa nezväčšuje, predtým to vždy malo rýchly nástup a výber vody plus kortikoidy."

- B.B.

"Tento produkt môžem len a len odporučiť. Manželovi zabral po 3 dňoch, a to je čo povedať."

- T.Š.

"No ja asi týždeň užívam, zatiaľ sa mi zdá, že jedno koleno vôbec nebolí a druhé oveľa menej, a to mi ortopéd povedal, že už mám chrupavky v čudu, tak idem brať ďalej poctivo denne, lebo som to zo začiatku flákala, ale keď to ostane aj takto, som spokojná."

- J.B.K.

"Užívam už druhé balenie. Neviem či je to náhoda, ale zdá sa, že asi pomáha. Začala som užívať hneď po prvých príznakoch bolesti ramena, potom kolena a aktuálne žiadna bolesť. Koleno bolelo tak, že ma obmedzovalo v chôdzi - natrhnutý vnútorný meniskus."

- B.O.

"Je to super produkt, koleno ma už nebolí, už som aj lyžovala.

Zabralo to cca po 2 týždňoch. Ešte raz veľká vďaka"

- Spokojná zákazníčka

bottom of page