top of page

Prázdne črievko

"Som za to, že som spoznala tento výrobok, veľmi vďačná. Pár mesiacoch po odplienkovaní začala dcéra zrazu zo dňa na deň zadržiavať kakanie. Že „fuj smrdí“ a podobne (dovtedy kakávala bežne aj 2x denne). Začal kolotoč kŕčov, plaču, čípkov atď, atď. Po cca 2 týždňoch brania týchto probiotík a samozrejme vysvetľovania dcére, že to je všetko v poriadku, sa konečne uvoľnila a prestalo ju to pri kakaní bolieť. Odvtedy (4 mesiace brania) kakáva pravidelne, bez problémov a dcéra je zas to pohodové dieťa bez "záchodových" problémov."

-M.CH.

"Dobrý deň. Len sa s Vami chcem podeliť o skvelú skúsenosť s produktom. Dcéra mala veľké problémy s kakaním. Niekedy nešla na nočník aj týždeň. Vyskúšali sme všetko a nič nepomáhalo. Dokonca som jej stolicu neraz musela doslova „dolovať“. Na Vašu radu som zmenila obom dvojčatám stravu, pridala viac zeleniny, ovocia, vymenila čajíky za čistú vodičku a taktiež prášok Prázdne črievko každé ráno do čajíka. A viď obrázok (každý deň je jedno srdiečko na vymaľovanie ak má dieťa stolicu). Ako motivácia pre ostatné mamičky. A deti sa tešia, že sa vykakajú spokojne, vyfarbia si srdiečko a aj mamka je spokojná. Pretože spokojne dieťa = spokojná mamka. Ešte raz veľmi pekne ďakujem Andrej Medveďa kolektív."

-A.H.

"Dobrý deň. Chcem sa Vám veľmi poďakovať. S dcérkou 3 roky, ktorú mám predčasne narodenú, sme sa rok a niečo trápili so stolicou. Posledné dni a týždne vnímam, že nám pomohla táto kombinácia - každý deň užívať Prázdne črievko + Čistý noštek + Provital Fiber. Hlavne vďaka tejto vláknine som spozorovala, že kakanie jej už nerobí problém, má to konečne normálne. A to sme vyskúšali rôzne laxatíva a podobne, to radšej ani písať nechcem. Každému sadne iný produkt, ja som sa len chcela podeliť s touto informáciou, možno to niekomu pomôže. Ešte raz ďakujem."

-V.R.

"Na zápchu 100% Prázdne črievko.  Pre mňa asi naj kúpa zo všetkých produktov čo od pána Medveďa mám."

-M.CH.

"Nám neskutočne pomohlo Prázdne črievko. V priebehu 2 dní sa mu krásne upravila stolica, ani som tomu uveriť nemohla."

-N.K.

"Pridávam recenziu na M33, super nám zabral na afty  Skúsenosti máme aj s Prázdnym črievkom, keď sme mali zápchu, za 4 dni mal stolicu. Samozrejme treba upraviť aj stravu a pridať  vlákninu."

- M.S.V.

"Za mňa veľká spokojnosť . Cez obdobie chorôb užívajú pravidelne M33 a pri chorobe nasadím Lactoferin a zrýchli sa priebeh choroby  Skvelú skúsenosť mám aj s Prázdne črievko pri vyprázdňovaní. Od jesene chcem skúsiť aj iné produkty - Céčko a Immuse."

- M.CH.

"Aj nam pomohol...kaka každý deň stolica ma tvar aký má mať....dávame ešte imunka..."

- M

"Dobrý deň. Len sa s Vami chcem podeliť o skvelú skúsenosť s pruduktom. Dcéra mala veľké problémy s kakanim . Niekedy nešla na nočník aj týždeň.  Vyskúšali sme všetko a nic nepomahalo.  Dokonca som jej stolicu nieraz musela ,,doslova dolovat,,. Na Vašu radu som zmenila obom dvojcatam stravu, pridala viac zeleniny, ovocia , vymenila cajiky za čistú vodičku a taktiež prášok čisté cievko každé ráno do cajika.  A viď obrázok. Ako motivácia pre ostatné mamičky. A deti sa tešia,  že sa vykakaju spokojne,vyfarbia si srdiečko a aj mmamka je spokojná. Pretože spokojne dieťa =spokojná mamka. Ešte raz veľmi pekne ďakujem Andrej Medveď - Moja cesta ku zdraviu a kolektív 
Veľmi pekne ďakujem. Budem pokračovať a ak sa, u nás ho voláme "čarovný prášok" minie sa, a objednávam ďalší."

- Spokojná zákazníčka

"Aj nám to pomohlo. Mali sme s tým veľké problémy, ktoré spôsobovali aj veľké bolesti. Neraz som spolu s ním plakala. Vyskúšali sme všetko, no až toto pomohlo."

- Spokojná zákazníčka

"Mne dcéra presne v rovnakom veku začala vedome zadržiavať kakanie. Aj keď u nás to nemalo súvis so škôlkou a zmenou stravy. Trvalo to vyše mesiaca a kakanie bolo fakt katastrofálne. Kúpila som Prázdne črievko z tejto skvelej stránky a po cca týždni kakanie nabehlo do starých koľají, dcéra ho brala asi 2-3mes., odvtedy už polroka fungujeme bez toho."

- Spokojná zákazníčka

bottom of page