top of page

M33+

"Ja som mala začínajúci zápal ucha a strašnú bolesť mandle na tej strane a dostala som od doktorky antibiotiká Penicilín 3 x denne na 10 dní. Riskla som to a skúsila kvapkať M33+ do ucha každú pol hodinu a striekať intenzívne hrdlo a za 1 deň bolesť zostala len pri dotyku pri uchu a za 3 dni to bolo kompletne preč. Antibiotiká zostali nedotknuté v skrinke. A dcére sa robila v ústach afta, keď si hryzla do líca pri jedle a večer sme nastriekali priamo na ňu, do rána sa scvrkla, druhý deň sme ju nastriekali a už je celá preč. Nemala ani šancu narásť ."

- E.Š.

"Dobrý deň. Nám pomohlo M33+, po 3 týždňovej kontrole obe mandle zmenšené. Dcéra ešte mala aj stratu sluchu. Naozaj je to pre nás obrovský zázrak."

- M.D.

"Synovi zabral sprej M33+ na hnisavý vačok na ďasne v ústach."

- P.Š.M

"Chcela by som sa podeliť o radosť. Syn má/mal týždeň okolo úst silný ekzém, siahal od nosa až po bradu. Veľmi ho to štípalo, snažila som sa to natierať rôznymi mastičkami, nič nepomáhalo. Trvalo mi 7 dní, kým som sa dostala k spreju M33+. Keď prišiel, hneď večer som ho aplikovala pred spaním a ráno syn vstal (v porovnaní s predchádzajúcim stavom, bohužiaľ nemám foto) takmer bez ekzému. Wow! Ďakujem."

- V.O.

"Dobrý deň, v prvom rade sa chcem poďakovať. Začala som dávať synovi (14 mesiacov) Čistý noštek a M33+, konečne po dlhom trápení so zadnými soplíkmi vidím prvé zlepšenia."

- K.B.

"A zároveň sa chcem poďakovať za Lactoferin, ktorý ma dostal zo silnej nádchy za 3dni  plus M33+. Za mňa top produkty, každému odporúčam. Všetko dobré."

- M.K.S.

"Dobrý deň, chcem vám poďakovať za M33+ sprej, dcérke pomohol

s kiahňami v ústach, za 3 dni boli preč a najedla sa."

- M.K.

"M33+ je fakt super. Ekzém, vyrážky, podráždená koža ... Ja ho používam snáď na všetko - nos, ústa, uši ... Minulý týždeň sa dcére zapálili obe oči,

v jednom sa jej urobila taká hrčka, akoby jačmeň. 5x denne som jej na oči striekala M33+ a za 3 dni bolo po zápale, oči čisté, vyliečené. Striekam ho aj našim psom keď majú nejaké problémy ... My ho používame celá rodina snáď na všetko  Ja si s ním ešte aj striekam pleť."

- V.G.

"Dobrý deň. Tak sa hlásim po pár dňoch ako sme na tom. Už tú noc ako som vám písala akoby uťalo, začala dýchať, už nechrápala. Konečne

po 3 týždňoch.

Neviem prečo mala takú prvotnú reakciu. Jedine čo ma napadá, že ako sa jej mandľa zmenšila, tak sa jej uvoľnili aj sople. Neprestala som kvapkať, každý deň kvapkám. Už v noci pekne dýcha. Soplíky zostali, ale už nie toľko. Už ich len uvoľniť z dýchacích ciest. Veľmi pekne vám ďakujem za všetko čo robíte ⚘️

Možno tento náš prípad pomôže aj ostatným maminkám, aby to nevzdali ak sa stav najprv zhorší 

(aplikácia M33+ do nosa)."

- M.G.P.

"Ja som popálila žehličkou a perfektné! Skoro to už nevidno, odporúčam."

- K.M.

"M33+ som 5-ročnej dcérke začala dávať okrem iného aj na škaredú veľkú, ročnú jazvu po hnisavej kiahni, ktorú mala rovno na tváričke uprostred líčka. Asi po troch dňoch aplikácie M33+ na jazvu je oveľa, oveľa menšia, stiahnutá, menej viditeľnejšia a do očí bijúca, za čo som veľmi, veľmi vďačná."

- Spokojná zákazníčka

"Ja osobne si dávam M33+ na jazvu po cisárskom reze, za mňa topka  Výsledky vidieť a cítiť už po 5. dňoch."

- M.H.Š.

"Môj syn každú noc chrápanie, ústa dokorán, no horor ... Odkedy robím ráno a večer preplach Čistým noštekom syn spí so zavretými ústami

a žiadne chrápanie. M33+ striekame do pusy každé ráno pred školou."

- N.K.

"Dve kvapky do každej dierky, cez deň a pred spaním vďaka M33+ a tejto pipetke  a hlavne vďaka radám Dana Dudeková a Andrej Medved a moja 5-ročná Anička konečne v noci čisto dýcha. (zlom nastal asi po 3. dni

po priamej aplikácií do nosa.)

Inak sa už od polovičky decembra trápime s opuchnutou nosnou mandľou a až toto zabralo. (Dávame aj iné prípravky od pána Andreja + 4. týždeň bez cukru, mlieka a lepku. Ideme pomaly na nízkosacharidovku)."

- M.M.

"Aj my máme, skúšame. Už po 2 dňoch menej soplíkov."

- K.Č.

"Aj my skúšame. Syn má 3. týždeň zapchatý nos, hlavne v noci. Sprej odmietal, na rady mamín tuná som začala kvapkať - na tom sa vieme dohodnúť.

Ďakujem za rady aj ja."

- Spokojná zákazníčka

"My máme podobný účinok s uškom. Dieťatko po niekoľkých zápaloch stredného ucha, tekutina sa tam tvorila nepretržite a dcérka nepočula

na 1 uško vôbec pol roka a na druhé uško počula len na 40%. Po priamej aplikácií do uška, dcérka začala slabo počuť na 3. deň a na 4. deň už plnohodnotne počula. Je tomu už vyše mesiaca čo dcérka počuje, tekutina sa netvorí a zatiaľ zápal uška nemala."

- Spokojná zákazníčka

"Aj my sme vďaka M33+ bez zväčšenej mandle, chrápania a konečne spí

v pohode."

- D.L.

"Ja som presne naliala do fľaštičky od spreja Vincentky a malá s tým nemá žiadny problém. Ako bežný nosný spray. A ten uzáver s rozprašovačom

od Vincentky pasuje aj na M33+. Takže som tiež rada, že to takto zvládame."

- D.P.Š.

"My nastriekame do vrchnáka z M33+ a nalejem/nalejú si do nosa."

- M.S.B.

"Pridávam vlastnú skúsenosť. Manžel nádcha vyše týždňa, staršieho syna som nahovorila na streknutie do nosa, urobil to 2 razy, nádcha mu trvala

2 dni. Mladší syn ani počuť, horko ťažko do úst, nádcha týždeň a ako posledná ja, u mňa nádcha vždy býva týždeň, teraz 2 dni. Striekala som si

2 razy denne po 2 streky do každej nosnej dierky (+ každé ráno si dutiny prepláchla nosovou konvičkou)."

- A.O.

Prispejem aj ja.  

"Podobný problém s mandľou + tekutina v ušku. Na ORL jej nasadili antihistaminiká, kortikoidné kvapky.... Len týždeň som jej dávala antihistaminiká. Potom som začala dávať Šťastné bruško, Forimun, Immuse a striekala som M33+. Vyradila som jej lepok, cukor. Na poslednej kontrole tekutina preč, mandľa v poriadku. Dieťa má 5 rokov."

- Spokojná zákazníčka

"Dobrý deň. Chcem poďakovať za Váš zázrak . Začala som si striekať M33+

na ekzém na ruke. A konečne nesvrbí. Už to nie je také suché a červené . Skúsila som váš sprej, keďže som počula že je aj na kožu a on naozaj zabral "

- Spokojná zákazníčka

"Dobrý večer pán Andrej. Už skôr som s Vami riešila problém s dcérkou. Veľmi Vám ďakujem za odporúčania. Dcérke sa po probiotikách - užívali tieto - Probio HIT (abczdravia.sk) a M33+ ústny sprej (abczdravia.sk) krásne upravila stolica, aj candida je preč.  Deti si ho pýtajú samé a aj vďaka nemu sa držíme celú zimu bez chorôb. Ďakujem zo srdca."

- Spokojná zákazníčka

"Pán Andrej, chcem Vám poďakovať za sprej M33+ ktorý mi pomohol

s bolesťou ucha, lebo som si niečím podobným prešla pred nejakým časom, s aj cez týždeň trvajúcou liečbou, no po jednej aplikácii to bol úplne iný pocit, po dvoch dňoch som o bolesti ani nevedela ĎAKUJEM a vlastne celá naša rodina, všade Vás podsúvam vďaka pozitívnym skúsenostiam."

- Spokojná zákazníčka

"Podobne, odkedy som pridala Čistý noštek do nosa aj do úst plus M33+, nastala viditeľná zmena. (opakované respiračné problémy)."

- V.G.

"Dobrý deň, včera sme sa konečne dostali na kontrolu a všetko má v poriadku   hlien tam už nie je    ďakujem veľmi pekne  (u klientky sme riešili hlieny v uchu, odporučili sme kvapkať do ucha M33+)."

- S.CH.

"Nám krásne na rany zaberá M33, dcérka mala peru aj ďasno rozbité a krásne zacelilo, striekali sme viac krát denne. Pre nás zázrak. Dcérka (2 roky) si ho pýta na každú boliestku. Staršia si strieka sama tiež na všetko  . Muž keď nevidí krabičku náhradnú v skrini, už ma bombarduje, že je treba kúpiť."

- B.T.

"Súhlasím, používame aj my na všetko."

- M.K.

"Malého bolelo uško, nastriekala som do ucha, do pol hodiny bolo po bolesti."

- N.K.

"My sme mali kiahne tiež, dávali sme M33 do úst aj striekali na kiahne, tiež Lactoferin, Kvercetin proti zápalu, Immuse, ForImun, Čistý noštek. Mali sme úplne bezproblémový priebeh a veľmi rýchle sa zhojili."

- L.D.A.

"Ja som striekala na kiahne len M33+ a nové sa už dievčatám neurobili. Minula som síce jeden za takmer 2 dni, ale stálo to za to."

- L.J.H.

"Napíšem Vám moju skúsenosť. Dcéra 5 r. sa trápi od decembra s ušami a dutinami, používali sme M33+, krásne to tlmil, ale problém neriešil úplne. Na konci mája na ORL lekárka diagnostikovala zväčšenú nosnú mandľu, predpísala kortikoidný nosný sprej na tri mesiace a máme prísť na konci augusta na kontrolu. Žiaden sprej som nenasadila. Zmenila som dcére stravovanie. Je bez lepku a cukru a je to obrovský rozdiel. Po troch týždňoch od zmeny stravovania mi dieťa prestalo v noci chrápať a spí

so zatvorenými ústami a dýcha nosom. Okrem upravenej stravy dávam naďalej M33+, Čistý noštek, forIMUN a Viafiber."

- Spokojná zákazníčka

"Na zmenšenie nosnej mandle vám pomôže kvapkanie M33 do nosa, preplachy Čistým noštekom, menej sacharidov v strave."

- Spokojná zákazníčka

"Striekajte M33, u nás po troch dňoch intenzívneho striekania impetigo okolo úst (10x za deň) to bolo fuč a nevrátilo sa."

- L.S.

"Dobrý deň. Nám pomohlo M33+. Po 3-týždňovej kontrole obe mandle zmenšené. Kvercetin, M33+ a samozrejme strava.  Dcéra nechodí už do škôlky, sme doma. Dcéra ešte mala aj stratu sluchu. Naozaj je to pre nás obrovský zázrak. Držím palce, že aj vám to pomôže."

- M.D.

"Skúste kvapkátkom nakvapkať do nosa, mám pocit, že lepšie prejde cez dutiny do hrdla. Mne to behom dvoch dní zabralo."

- J.E.

"M33+ sprej po jednom dni striekania zahojil bábätku zapálene dierky po náušniciach, nič nepomáhalo."

- E.B.

"M33+ je spray prvej pomoci na rôzne neduhy zdravia."

- M.J.

"Povinná výbava o 10 dní do Grécka  nič, len Lactoferin a M33+ ."

- E.M.

"Tiež bol s nami na dovolenke, veľká vďaka za tento produkt!"

- B.O.

"Tento prípravok som poradila viacerým ľudom a tí čo si ho kúpili, tiež si nevedia jeho všestrannosť vynachváliť. Snáď len, že by bolo možno dobré zvážiť aj väčšie balenie ."

- A.B.

"Ja ho tiež už beriem na každú dovolenku, pre istotu ."

- E.S.

"Mne pomohol s ranou, keď mi pri zváraní žeravý drôt o priemere 1 mm vošiel do prsta. Hneď som postriekal, na druhý deň som čakal opuch alebo hnisanie a čuduj sa svetu, už som nevedel nájsť to miesto vpichu."

- J.J.

"Aj ja ho mám, je to výborný pomocník pri všetkých neduhoch."

- O.G.

"My ho v práci voláme familiárne "okena"  Keď niečo, tak M33 na všetko."

- L.B.

"Aj u nás na všetko je najväčší pomocník."

- K.K.G.

"Áno, aj my sme ho použili na pripálene pliecka, nielenže prestali ihneď po druhom streknutí bolieť, ráno mali normálnu farbu. Na čokoľvek - v čase keď sú predpísane atb do nosa, pomôže M33 bez atb. Na unavené oči, na štípance, na odreté kolienka, bolesť hrdla, afty, aaaatď ... spolieham sa naň tak, že je ŠÉFOM v našej cestovnej lekárničke rovno v počte 2 ks."

- Z.J.

"Geniálny pomocník na všetko, štípance, odreniny po páde detí sa neskutočne rýchlo zahoja, ekzém mizne po pár streknutiach. Ďakujeme za úžasné produkty pán Andrej."

- I.K.

"Každý rok pri mori trpia moje pery oparom. Tento rok s M33 - keď sa opar objavil, po pravidelnom používaní zmizol. Používali sme ho celú dovolenku na spálenú kožu, boľavé hrdlo poranené chodidlá. Veľká vďaka za vaše produkty."

- A.Z.

"Dobrý deň. Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať. Mama si striekala pravidelne M33+ na prestrihnutú uzdičku v ústach a už na druhý deň cítila veľké zlepšenie. Po asi 3 dňoch to mala krásne zahojené. A to mala asi už tri týždne hnisavé a zapálené. Ďakujem. (kombinácia Lactoferin, Immuse, M33+ lokálne)."

- Z.D.

"Dobrý deň. Pred 2 mesiacmi sme vyskúšali vaše výrobky. Keďže syn mal zväčšenú nosnú mandľu a veľmi často sople, objednala som M33 a Lactoferin. Odkedy aplikujeme M33 do úst a nosa, prestal v noci chrápať, čisto dýcha."

- Spokojná zákazníčka

"Zdravím, chcem pridať skúsenosť - používame M33 už cca pol roka, a synovia boli chorí raz, dovtedy choroby každý mesiac. A ďalšie - oddeľoval sa mi necht od lôžka, striekala som na to M33 a do pár dní bol necht zahojený  Ďakujem krásne."

- Spokojná zákazníčka

"Dobrý deň. Syn (6) mal teraz hnisavú angínu a veľmi dobre mu zaúčinkoval M33 sprej. Striekala som mu niekoľká za deň do hrdla + kloktal slanú vodu tiež s M33."

- S.J.

"M33 veľký zázrak v malej fľaške. Na popáleniny - okamžitá pomoc. ,Dokonalý."

- J.B.

"Ozaj veľký zázrak. U nás vždy pomohol na všetko. Momentálne má naše morča škaredú ranu po abscese a verím, že aj vďaka M33 sa krásne hojí ."

- N.I.

"Ja už mám ale šiesty. Je fakt dobrý."

- I.P.

"Ja to bežne striekam aj môjmu 11 ročnému psíkovi. Aj oči mu momentálne tým teraz vytieram."

- J.B.

"Včera som si popálila prst, hneď som si nastriekala M33 a prestala bolesť aj pálenie po chvíli. Nepáli ani dnes, len vodné pupienky."

- A.S.

"Aj ja chcem pochváliť M33. Zapichla som si konárik z malín do oka (bielko), krvavé oko. Ihneď som si oko vypláchla koloidným striebrom a nastriekala M33 na tampón a priložila na oko. Okamžite prešla bolesť. Ďalšie 2 dni som to nechala tak, ale oko bolo stále červené, tak už som M33 rovno nastriekala do oka, trošičku štipkalo. Do rána o 50% lepšie, zopakovala som ešte raz a do ďalšieho dňa úplne zmizlo. Takže fakt super . Ďakujem."

- L.B.

"Aj na popŕhlenie žihľavou, pri deťoch topkaaa."

- L.K.

"Súhlasím, v nedeľu mi prskol horúci olej na ruku, strekla som M33, bolesť takmer hneď prešla a hoci sa mi dnes spravil pľuzgier, strekla som M33, a nič ma nebolí. Na popáleniny je to zázrak."

- Z.H.

"Tento výrobok, Immuse, alebo Lactoferin sú topky! Najprv som myslela, že to môže byť náhoda, tak som si to odsledovala a odskúšala. A nechcem to zakríknuť, ale kedykoľvek na mňa niečo lezie, napakujem do seba Immuse, alebo Lactoferin a odkedy to mám doma, som nebola chorá. Manžel bol už 2x chorý, vždy predtým som všetko chytila, teraz nič. V sobotu som sa zobudila s nádchou, bolesťou hlavy, miernou slabosťou a únavou, 4 tablety Lactoferinu, nápoj s rheisi, oddych a na druhý deň nič. U nás doma sú tieto tri výrobky “must have“, musia byť proste doma ako prvá pomoc. Nechápem ako fungujú, ale jednoducho fungujú (keby neodskúšam asi neverím). Žiadne colostrum, žiadne multivitamíny, žiadne iné probio, prebio, nič mi nikdy rozbiehajúci infekt tak rýchlo nezastavilo ako tieto výrobky."

- L.K.

"Moja dcéra mala angínu s aftami, do 3 dni po nej ani stopy nebolo ."

- M.D.

"Musím súhlasiť. Dcéra máva opakovanú dlhotrvajúcu kontúru okolo úst. Do dvoch dní viditeľné zlepšenie ako s ničím iným, a to sme už vyskúšali kadečo."

- K.G.

"Dcérka 4 roky, po pár dňoch v škôlke soplíky - hneď som nasadila Immuse + Extrakt z bazy + M33 a nádcha sa hneď zmiernila a postupne to prechádza. Takže tá Baza je tiež topka."

- B.D.

"Môjmu synovi pomohol na začínajúci zápal oka a jačmeň M33. Nastriekala som na odličovačí tampón a potierala oko. Na noc som mu to oko prelepila tampónom na 4 hodinky a ráno vstal o 70% lepšie oko."

- N.R.

"Ako ten sprej M33 je zázrak. Vždy mám v zásobe navyše. 11 mesačná sa po chorobe vyhádzala na chrbátiku. Doktorka že ekzém . Pritom ekzém to nebol, ale normálne také malé pupáčiky po celom chrbátiku. Nič na to nezaberalo, až keď som nastriekala ten sprej a za 3 dni mala čistý chrbátik, ani jeden fliačik. Fakt zázrak, úžasný je ten sprej. Naozaj na všetko "

- B.V.

"Aj nám pomohol na zapálené karvavé oči, ja som malej striekala na zavreté oči asi 3x, na druhý deň oči čisté."

- R.T.

"Dobrý deň. Vaše výrobky užívame PRAVIDELNE už cca rok, začali sme pre opakujúce sa škôlkarské choroby (soplíky atď.). Musím povedať, že ak sa užívajú tak ako sa majú, majú naozaj úžasné výsledky. Syn je prváčik a minulý týždeň začal vo štvrtok sopliť. Hneď som nasadila Laktoferin (3x2 tobolky), Čistý noštek viackrát počas dňa, M33 viackrát za deň do pusy, ráno na lacno Šťastné bruško plus Forimun po jedle. Počas celého víkendu mu len tieklo z nošteka a v pondelok už nastupoval do školy pomerne zdravý. Inokedy sme sa trápili so zeleným hustým hlienom aj týždeň a teraz toto. ĎAKUJEM."

- P.S.

"My predvčerom ten istý problém, M33+, Immuse, Extrakt z bazy, Čistý noštek, všetko som navýšila. Za 1 deň bolesť hrdla prešla, ale začal sopeľ, tak pokračujeme. Pred 2 týždňami bolo to isté a dal sa do poriadku za 3 dni, čo je u nás výhra ."

- Spokojná zákazníčka

"Mna popŕhlila medúza, bolesť bola asi iba 5 hodín, do rána ustala. Krásne pomohol."

- S.P.W.

"Pridávam skúsenosť z posledných dní. Boľavá uzlina na krku, citlivá na dotyk. Striekala som si na vatový tampón M33 a prikladala na uzlinu pred spaním. Ráno veľké zlepšenie, bolesť ustúpila ."

- S.F.K.

"Chcem sa pochváliť najnovšou pozitívnou skúsenosťou. Syn si veľmi nešťastne rozrazil na hrane nábytku ďasno tesne nad hornou jednotkou a úplne rozšľahal peru (foto sem nepridám, je to dosť nářez). Konzultovala som aj so stomatológom samozrejme, ale ostalo to v medziach “domácej liečby”. O 3 dni mal na pere už len mini chrastičku

a ďasienko takmer zahojené. Používali sme na to iba M33+. Som mega prekvapená z účinku a ozaj odporúčam."
- Spokojná zákazníčka

"Ja som si veľmi nepekne odtrhla kožičku okolo nechta na palci na ruku, 3 dní som mala tak nepríjemný citlivý a boľavý ten palec, že aj voda mi na ňom vadila. A az potom som si spomenula na sprej. Hneď som striekla na palec a uz za cca hodinu som sa ho mohla normálne dotknúť a bol citeľne omnoho menej bolestivý. Až som sama nechápala."
- Spokojná zákazníčka

"Ja som spadla na kolobežke a cez športové legíny som si rozbila koleno. Hneď som striekala m33+. Po týždni to konečne nemokvá, nekrváca a hojí sa."
- Spokojná zákazníčka

"Tento zázrak mi pomohol ani nie za pol dňa so zápalom hrdla. Nemohla som tomu uveriť, ostal mi len kašeľ, tak budem striekať m33+ ďalej a ďakujem za Vaše top produkty."
- M.P.

"Ja napíšem vlastnú skúsenosť. Mala som krvácavé ďasná. Pravidelná dentálna hygiena, nevravím že nezabrala, ale odkedy som si po umytí zubov ešte vyplachovala a kefkou dočisťovala Probiotix Clean od MikroVedy + striekala na zuby M33+, krvácanie ďasien sa výrazne zmiernilo a ako bonus - belší úsmev . Vrelo odporúčam. Ďakujem Andrej za tvoje skvelé produkty . Život bez nich si neviem už ani predstaviť."
- L.C.

"Mne M33 veľmi pomohol, odvtedy mi ďasná nekrvácajú."
- L.V.Ď.

"Môžem len odporučiť M33 na rozpustenie ušného mazu. Máme momentálne tiež tento problém, synovi striekam už tretí deň a z ucha mu vychádza sám, už vysušený maz."
- A.K.

"M33+ je top produkt na všetko - začína afta, 2-3 streky, ráno ani neviem, že niečo bolo. Dcérka mala kiahne za 2 dni vysušené, popáleniny - žiadne pálenie, potom ani pľuzgier sa nespravil. Bolesť ucha - normálne som si strekla a bolo po bolesti. Taktiež bolesť hrdla. Kto nevyskúša, nepochopí. Andrejove produkty sú za mňa na prvom mieste, do lekárne už chodíme minimálne … Používame ich celá rodina, nedám na M33 dopustiť. Už si to dcéry pýtajú samé. S M33 liečim angínu u detí + Lactoferin + nechám vyhorúčkovať, po 24 hodinách bez horúčky a po 3 dňoch bez angíny."
- S.Č.S.

"Lactoferin je zázrak a tiež M33."
- G.D.

"Momentálne fičím na Kvercetine, Čistom nošteku, M33 - do nosa. Nepoužívam nič od alergie. Čuch sa mi vrátil na 60%, dýchanie čisté, hlieny mierne. Tak len pokračujem ďalej."
- E.Š.P.

"My máme super skúsenosť streknúť M33 priamo na miesto vzniku."
- T.Š.

"Mňa minule poriadne bolelo ucho, z toho celá polovica hlavy. Začala som si rýchlo dávať M33 do ucha, naozaj poctivo každú pol hodinu 1 kvapku a za 1 deň bola bolesť preč. Preventívne som ešte ďalšie dva dni kvapkala každú hodinu a potom dali týždeň ešte 4 x denne a nič sa nevrátilo."
- E.Š.

"Aj ja som synovi dávala do ucha, aj sebe a ja som sa odvážila mu aj oči pretierať tampónom. Nastriekala som na tampón pár strekov a vytierala oči, pretože mal 3x za sebou zápal očí a M33 mu jediný pomohol. Vytierala som mu oči cca 2 týždne a odvtedy nemal problém. Za mňa top produkt."
- N.R.

"Nám teraz pomohol pri bolesti uška od sopľov. Nakvapkala som asi 5 kvapiek, nechala mu asi 5 minút. Opakovala som 3x za deň. Už po prvej aplikácii prestala bolesť a za 3 dni si ani nespomenul na uško. U nás topka. Preventívne u nás kvapkám do nosa každý deň vždy pred spaním aj keď sú chalani zdraví."
- L.B.

"Dobrý deň, my sme skúsili len prednedávnom produkty a zatiaľ sme zvládli chorobu bez antibiotík, čo u nás bolo bežné s antibiotikami. Zatiaľ majú decká prázdniny, sú doma, nemajú možno asi kde chytiť bacil, ale chodíme kade-tade medzi ľudí a zatiaľ sa držia a berú len Šťastné bruško a M33. A ak vidím náhodou náznak soplíka, tak hneď preplachy Čistý noštek a je to lepšie. Pre mňa vyslovene zázrak. V auguste nastupujú do škôlky, tak uvidíme či to bude lepšie. Ale ja verím, že áno a konečne aspoň mesiac pobudnú v škôlke."
- L.M.N.

"Tiež sme mali zapálené uško a Dr. nám dala kvapky, ale tie som ani neotvorila. Kvapkala som M33 .  Na ďalší deň sa už dcérka nesťažovala na bolesť."
- L.M.N.

"Na Lactoferin a M33 nedám dopustiť."
- J.B.

"Nielen detičkám, ale aj dospelým ... na M33 nedám dopustiť."
- M.M.

"M33+ je top."
- I.S.

"Pridávam recenziu na M33, super nám zabral na afty  Skúsenosti máme aj s Prázdnym črievkom, keď sme mali zápchu, za 4 dni mal stolicu. Samozrejme treba upraviť aj stravu a pridať  vlákninu."
- M.S.V.

"Za mňa veľká spokojnosť . Cez obdobie chorôb užívajú pravidelne M33 a pri chorobe nasadím Lactoferin a zrýchli sa priebeh choroby  Skvelú skúsenosť mám aj s Prázdne črievko pri vyprázdňovaní. Od jesene chcem skúsiť aj iné produkty - Céčko a Immuse."
- M.CH.

"Mala som takú bolesť hrdla, že žiadne pastilky mi nezaberali, v noci som sa zobudila s tým, že sa ani vody neviem napiť. Nastriekala som M33 a ráno bolesť hrdla skoro minimálna."
- M.CH.

"Má siedmu chorobu od staršieho súrodenca. M33+ im striekam do úst, dokonca mladšia si to nechá aj do nošteka stretnúť. Plus keď dostala vysyp hneď som aplikovala niekoľko x denne sprej aj na postihnuté miesta a bolo vidieť zmeny , podráždená pokožka sa ukľudnila."
- Spokojná zákazníčka

"Dávame Čistý noštek aj M33+ vo vyšších dávkach ako predtým a vidim zlepšenie, chorôbky sú výrazne slabšie a kratšie."
- Spokojná zákazníčka

"Mne veľmi pomáha pri akné striekať priamo na tvár M33+,do rána vysušené."
- Spokojná zákazníčka

"Dieťa má problém s mandľou + tekutina v ušku. Na orl jej nasadili antihistaminiká, kortikoidné kvapky. Len týždeň som jej dávala antihistaminiká. Potom som začala dávať šťastné bruško, forimun, imunse
a striekala som M33+. Vyradila som jej lepok, cukor. Na poslednej kontrole tekutina preč, mandľa v poriadku dieťa má 5r."

- Spokojná zákazníčka

"M33+ je poklad a zázrak !!!! Skvelý na popáleniny, mala som ho na dovolenke kde som sa spálila, veľmi mi uľavil od pálenia, stiahol to. Moja 12 ročná dcéra si ho strieka na tvár na vyrážky. Pri nachladení striekame aj 15x za deň po 4-5 vstrekov + Lactoferin + extrakt z Bazy čiernej, do nosa zarábam Čistý noštek (aj pijeme), do troch dní je po sopli a nachladení. M33+ pomohol aj na ženské problémy na kvasinky - tiež viac x do dňa aplikovaný, a dokonca som ho aplikovala psovi na labu, kde mal medzi pazúrmi kvasinky a bolestivo si to kusal - do troch dní ani stopy po a mačička mala na chrbte bolestivú chrastu, ktorú si driapala, tiež viac krát aplikovaný videla som, že jej uľavil okamžite, chrasta zmizla do pár dni. Produkty si viac menej vyberám podľa recenzií, čo píšu žienky tu na FB a kade chodím tade chválim. Používame toho od Andrej Medveď oveľa viac (ATA Mg, Stopbol, Pokojná myseľ, Immuse...) no hlavne M33+ a Lactoferin máme stále doma a najlepšie je to, že v jeden deň objednám a na ďalší deň je to u nás. Za nás ĎAKUJEM za Vaše produkty."
- Spokojná zákazníčka

bottom of page