top of page

M33+

"Ja som mala začínajúci zápal ucha a strašnú bolesť mandle na tej strane a dostala som od doktorky antibiotiká Penicilín 3 x denne na 10 dní. Riskla som to a skúsila kvapkať M33+ do ucha každú pol hodinu a striekať intenzívne hrdlo a za 1 deň bolesť zostala len pri dotyku pri uchu a za 3 dni to bolo kompletne preč. Antibiotiká zostali nedotknuté v skrinke. A dcére sa robila v ústach afta, keď si hryzla do líca pri jedle a večer sme nastriekali priamo na ňu, do rána sa scvrkla, druhý deň sme ju nastriekali a už je celá preč. Nemala ani šancu narásť ."

- E.Š.

"Dobrý deň. Nám pomohlo M33+, po 3 týždňovej kontrole obe mandle zmenšené. Dcéra ešte mala aj stratu sluchu. Naozaj je to pre nás obrovský zázrak."

- M.D.

"Synovi zabral sprej M33+ na hnisavý vačok na ďasne v ústach."

- P.Š.M

"Chcela by som sa podeliť o radosť. Syn má/mal týždeň okolo úst silný ekzém, siahal od nosa až po bradu. Veľmi ho to štípalo, snažila som sa to natierať rôznymi mastičkami, nič nepomáhalo. Trvalo mi 7 dní, kým som sa dostala k spreju M33+. Keď prišiel, hneď večer som ho aplikovala pred spaním a ráno syn vstal (v porovnaní s predchádzajúcim stavom, bohužiaľ nemám foto) takmer bez ekzému. Wow! Ďakujem."

- V.O.

"Dobrý deň, v prvom rade sa chcem poďakovať. Začala som dávať synovi (14 mesiacov) Čistý noštek a M33+, konečne po dlhom trápení so zadnými soplíkmi vidím prvé zlepšenia."

- K.B.

"A zároveň sa chcem poďakovať za Lactoferin, ktorý ma dostal zo silnej nádchy za 3dni  plus M33+. Za mňa top produkty, každému odporúčam. Všetko dobré."

- M.K.S.

"Dobrý deň, chcem vám poďakovať za M33+ sprej, dcérke pomohol

s kiahňami v ústach, za 3 dni boli preč a najedla sa."

- M.K.

"M33+ je fakt super. Ekzém, vyrážky, podráždená koža ... Ja ho používam snáď na všetko - nos, ústa, uši ... Minulý týždeň sa dcére zapálili obe oči,

v jednom sa jej urobila taká hrčka, akoby jačmeň. 5x denne som jej na oči striekala M33+ a za 3 dni bolo po zápale, oči čisté, vyliečené. Striekam ho aj našim psom keď majú nejaké problémy ... My ho používame celá rodina snáď na všetko  Ja si s ním ešte aj striekam pleť."

- V.G.

"Dobrý deň. Tak sa hlásim po pár dňoch ako sme na tom. Už tú noc ako som vám písala akoby uťalo, začala dýchať, už nechrápala. Konečne

po 3 týždňoch.

Neviem prečo mala takú prvotnú reakciu. Jedine čo ma napadá, že ako sa jej mandľa zmenšila, tak sa jej uvoľnili aj sople. Neprestala som kvapkať, každý deň kvapkám. Už v noci pekne dýcha. Soplíky zostali, ale už nie toľko. Už ich len uvoľniť z dýchacích ciest. Veľmi pekne vám ďakujem za všetko čo robíte ⚘️

Možno tento náš prípad pomôže aj ostatným maminkám, aby to nevzdali ak sa stav najprv zhorší 

(aplikácia M33+ do nosa)."

- M.G.P.

"Ja som popálila žehličkou a perfektné! Skoro to už nevidno, odporúčam."

- K.M.

"M33+ som 5-ročnej dcérke začala dávať okrem iného aj na škaredú veľkú, ročnú jazvu po hnisavej kiahni, ktorú mala rovno na tváričke uprostred líčka. Asi po troch dňoch aplikácie M33+ na jazvu je oveľa, oveľa menšia, stiahnutá, menej viditeľnejšia a do očí bijúca, za čo som veľmi, veľmi vďačná."

- Spokojná zákazníčka

"Ja osobne si dávam M33+ na jazvu po cisárskom reze, za mňa topka  Výsledky vidieť a cítiť už po 5. dňoch."

- M.H.Š.

"Môj syn každú noc chrápanie, ústa dokorán, no horor ... Odkedy robím ráno a večer preplach Čistým noštekom syn spí so zavretými ústami

a žiadne chrápanie. M33+ striekame do pusy každé ráno pred školou."

- N.K.

"Dve kvapky do každej dierky, cez deň a pred spaním vďaka M33+ a tejto pipetke  a hlavne vďaka radám Dana Dudeková a Andrej Medved a moja 5-ročná Anička konečne v noci čisto dýcha. (zlom nastal asi po 3. dni

po priamej aplikácií do nosa.)

Inak sa už od polovičky decembra trápime s opuchnutou nosnou mandľou a až toto zabralo. (Dávame aj iné prípravky od pána Andreja + 4. týždeň bez cukru, mlieka a lepku. Ideme pomaly na nízkosacharidovku)."

- M.M.

"Aj my máme, skúšame. Už po 2 dňoch menej soplíkov."

- K.Č.

"Aj my skúšame. Syn má 3. týždeň zapchatý nos, hlavne v noci. Sprej odmietal, na rady mamín tuná som začala kvapkať - na tom sa vieme dohodnúť.

Ďakujem za rady aj ja."

- Spokojná zákazníčka

"My máme podobný účinok s uškom. Dieťatko po niekoľkých zápaloch stredného ucha, tekutina sa tam tvorila nepretržite a dcérka nepočula

na 1 uško vôbec pol roka a na druhé uško počula len na 40%. Po priamej aplikácií do uška, dcérka začala slabo počuť na 3. deň a na 4. deň už plnohodnotne počula. Je tomu už vyše mesiaca čo dcérka počuje, tekutina sa netvorí a zatiaľ zápal uška nemala."

- Spokojná zákazníčka

"Aj my sme vďaka M33+ bez zväčšenej mandle, chrápania a konečne spí

v pohode."

- D.L.

"Ja som presne naliala do fľaštičky od spreja Vincentky a malá s tým nemá žiadny problém. Ako bežný nosný spray. A ten uzáver s rozprašovačom

od Vincentky pasuje aj na M33+. Takže som tiež rada, že to takto zvládame."

- D.P.Š.

"My nastriekame do vrchnáka z M33+ a nalejem/nalejú si do nosa."

- M.S.B.

"Pridávam vlastnú skúsenosť. Manžel nádcha vyše týždňa, staršieho syna som nahovorila na streknutie do nosa, urobil to 2 razy, nádcha mu trvala

2 dni. Mladší syn ani počuť, horko ťažko do úst, nádcha týždeň a ako posledná ja, u mňa nádcha vždy býva týždeň, teraz 2 dni. Striekala som si

2 razy denne po 2 streky do každej nosnej dierky (+ každé ráno si dutiny prepláchla nosovou konvičkou)."

- A.O.

Prispejem aj ja.  

"Podobný problém s mandľou + tekutina v ušku. Na ORL jej nasadili antihistaminiká, kortikoidné kvapky.... Len týždeň som jej dávala antihistaminiká. Potom som začala dávať Šťastné bruško, Forimun, Immuse a striekala som M33+. Vyradila som jej lepok, cukor. Na poslednej kontrole tekutina preč, mandľa v poriadku. Dieťa má 5 rokov."

- Spokojná zákazníčka

"Dobrý deň. Chcem poďakovať za Váš zázrak . Začala som si striekať M33+

na ekzém na ruke. A konečne nesvrbí. Už to nie je také suché a červené . Skúsila som váš sprej, keďže som počula že je aj na kožu a on naozaj zabral "

- Spokojná zákazníčka

"Dobrý večer pán Andrej. Už skôr som s Vami riešila problém s dcérkou. Veľmi Vám ďakujem za odporúčania. Dcérke sa po probiotikách - užívali tieto - Probio HIT (abczdravia.sk) a M33+ ústny sprej (abczdravia.sk) krásne upravila stolica, aj candida je preč.  Deti si ho pýtajú samé a aj vďaka nemu sa držíme celú zimu bez chorôb. Ďakujem zo srdca."

- Spokojná zákazníčka

"Pán Andrej, chcem Vám poďakovať za sprej M33+ ktorý mi pomohol

s bolesťou ucha, lebo som si niečím podobným prešla pred nejakým časom, s aj cez týždeň trvajúcou liečbou, no po jednej aplikácii to bol úplne iný pocit, po dvoch dňoch som o bolesti ani nevedela ĎAKUJEM a vlastne celá naša rodina, všade Vás podsúvam vďaka pozitívnym skúsenostiam."

- Spokojná zákazníčka

bottom of page