top of page

Skutočné príbehy o tom, ako úžasne dokážete pomáhať svojim deťom

Updated: Jun 15, 2023

Prečítajte si príbehy štyroch z vás o tom, ako sa to dá.

Príbeh č. 1:

"Zdravím Vás Andrej, musíme sa aj my podeliť o našu skúsenosť. Zo stredy na štvrtok začala dcéra 4,5 r. ťažšie dýchať kvôli začínajúcej tvorbe hlienu (tzv. chrčanie), bolo to na Ventoline aby sa jej to povolilo a štvrtok na kontrole Dr. povedala že to bude minimálne na týždeň. Nasadili sme Lactoferin Pure a Kvercetin komplex ráno (+šťastné bruško). M33+ niekoľko krát denne podľa pocitu. Počas dňa vitamín C, D3K2 a Immuse.

Okrem toho, výplach nosa so soľou a Čistý noštek, inhalácia Vincentkou. Celé to trvalo 2-3 dni. V pondelok bola dcéra súca ísť do škôlky. Toto bola naša prvá skúsenosť s lactoferinom a veľmi milo prekvapujúca. Ostatné produkty priebežne deti užívajú."


Príbeh č. 2:

"Dobrý deň želám, chcem sa vám poďakovať za podporu. Ja som syna liečila teda tradične tinktúrami a Lactoferinom a do uška som striekala M33. Za 3 dni bol z toho úplne vonku. Dnes mu však manžel odsával nos s vysávačom a zase pocítil bolesť v ušku po vyše týždni, predpokladám, že na to stačí iba m33? Ja vás odporúčam ďalej a minule mi ďakovala kamarátka, že som jej odporúčala nákup produktov u vás a že im to naozaj pomáha. A ešte taká perlička, zapálili sa mi oči z práce na Pc. Boleli ma a ráno som ich mala zalepene. Ja som si na nich striekala Akcia 2x M33+ (abczdravia.sk) a síce to štípalo na začiatku, ale naozaj pomohlo neuveriteľne. Už ich nemám červené, nebolia a hoja sa."


Príbeh č. 3:

"S manželom si nevieme vynachváliť vaše výrobky. Lactoferin a M33+ nás dostali, ale že úplne. Dievčatá koľkokrát boli choré tak stále to trvalo minimálne týždeň kým boli ako tak v poriadku. Teraz sa dostali do formy za 2 dni. Áno, za 2 dni. Neverili sme vlastným očiam. Mali horúčku 38.6 ale blázdnili sa ako keby im nič nebolo. A to oni keď majú horúčku tak ležia a sú mrzuté, hlavne tá menšia. Ja som mala teraz 3x covid ale toto som ledva pocítila. Už pri prvých príznakoch som nasadila zvýšené dávky lactoferinu a M33+. Dievčatám sa žiadne iné príznaky okrem horúčky ani neobjavili. Aj naša doktorka žasla že veď to nie je možné. Ale veru je. A to vďaka vám."


Príbeh č. 4:

"Moja skúsenosť od januára, keď sú deti choré a nasadím im Lactoferin a zvýšim dávku IMMUSE® 30 kapsúl (abczdravia.sk). Rýchlejšie a lepšie sa z toho dostanú, takže veľká vďaka za Vás"


Pre vás, ktorý neviete, čo je Lactoferin a na čo slúži, viac si o ňom môžete prečítať tu Účinky lactoferínu na vírusy, baktérie a plesne (andrejmedved.sk)


Lactoferin Pure si môžete kúpiť v rôznych akciách tu:


alebo samostatne tu:


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com

354 views0 comments
bottom of page