top of page

Skutočné príbehy o tom, ako úžasne dokážete pomáhať svojim deťom

Updated: Apr 18

Prečítajte si príbehy štyroch z vás o tom, ako sa to dá.

Príbeh č. 1:

"Zdravím Vás Andrej, musíme sa aj my podeliť o našu skúsenosť. Zo stredy na štvrtok začala dcéra 4,5 r. ťažšie dýchať kvôli začínajúcej tvorbe hlienu (tzv. chrčanie), bolo to na Ventoline aby sa jej to povolilo a štvrtok na kontrole Dr. povedala že to bude minimálne na týždeň. Nasadili sme Lactoferin Pure a Kvercetin komplex ráno ( +šťastné bruško ) . M33+ niekoľko krát denne podľa pocitu. Počas dňa vitamín C, D3K2 a Immuse.

Okrem toho, výplach nosa so soľou a Čistý noštek, inhalácia Vincentkou. Celé to trvalo 2-3 dni. V pondelok bola dcéra súca ísť do škôlky. Toto bola naša prvá skúsenosť s lactoferinom a veľmi milo prekvapujúca. Ostatné produkty priebežne deti užívajú."


Príbeh č. 2:

"Dobrý deň želám, chcem sa vám poďakovať za podporu. Ja som syna liečila teda tradične tinktúrami a Lactoferinom a do uška som striekala M33. Za 3 dni bol z toho úplne vonku. Dnes mu však manžel odsával nos s vysávačom a zase pocítil bolesť v ušku po vyše týždni, predpokladám, že na to stačí iba m33? Ja vás odporúčam ďalej a minule mi ďakovala kamarátka, že som jej odporúčala nákup produktov u vás a že im to naozaj pomáha. A ešte taká perlička, zapálili sa mi oči z práce na Pc. Boleli ma a ráno som ich mala zalepene. Ja som si na nich striekala Akcia 2x M33+ (abczdravia.sk) a síce to štípalo na začiatku, ale naozaj pomohlo neuveriteľne. Už ich nemám červené, nebolia a hoja sa."


Príbeh č. 3:

"S manželom si nevieme vynachváliť vaše výrobky. Lactoferin a M33+ nás dostali, ale že úplne. Dievčatá koľkokrát boli choré tak stále to trvalo minimálne týždeň kým boli ako tak v poriadku. Teraz sa dostali do formy za 2 dni. Áno, za 2 dni. Neverili sme vlastným očiam. Mali horúčku 38.6 ale blázdnili sa ako keby im nič nebolo. A to oni keď majú horúčku tak ležia a sú mrzuté, hlavne tá menšia. Ja som mala teraz 3x covid ale toto som ledva pocítila. Už pri prvých príznakoch som nasadila zvýšené dávky lactoferinu a M33+. Dievčatám sa žiadne iné príznaky okrem horúčky ani neobjavili. Aj naša doktorka žasla že veď to nie je možné. Ale veru je. A to vďaka vám."


Príbeh č. 4:

"Moja skúsenosť od januára, keď sú deti choré a nasadím im Lactoferin a zvýšim dávku IMMUSE® 30 kapsúl (abczdravia.sk). Rýchlejšie a lepšie sa z toho dostanú, takže veľká vďaka za Vás"


Pre vás, ktorý neviete, čo je Lactoferin a na čo slúži, viac si o ňom môžete prečítať tu Účinky lactoferínu na vírusy, baktérie a plesne (andrejmedved.sk)

Sú nebezpečné aj keď ich zabijeme. (andrejmedved.sk)

Prírodná látka so silou antibiotík (andrejmedved.sk)

Podceňujete infekcie? Môže to mať pre vás takéto závažné následky. (andrejmedved.sk)


Lactoferin Pure si môžete kúpiť v rôznych akciách tu:

Akcia 2x Lactoferin (abczdravia.sk)

Akcia Lactoferin a Lipozomálny vitamín C (abczdravia.sk)

Akcia Lactoferin a Immuse (abczdravia.sk)


alebo samostatne tu:

Lactoferin pure 60 kapsúl (abczdravia.sk)


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com

167 views0 comments
bottom of page