top of page

Skutočný príbeh jednej z vás!

Updated: Jul 4, 2023

Prečítajte si, aký stav môžete dosiahnuť, ak na sebe budete pracovať.

low-carb, zelenina, zdravie, zdrava strava

"Andrejko, musím sa ti pochváliť!

Dlho som uvažovala, ako to zhrnúť do jednej správy, keďže to, čo sa mi vďaka tvojim výrobkom a nízko-sacharidovej strave udialo, je snáď na celú knihu.

Dlhé roky mám problémy s opuchom nosovej sliznice a po dlhom dlhom čase, keď lekári konečne zistili, že ide o histamínovú intoleranciu a myslela som si, že si konečne vydýchnem sa stal pravý opak. Obrovské sklamanie, keď po niekoľkých desiatkach nosových sprejov a tabletkách na alergie nezabralo poriadne nič. Drastická eliminačná diéta priniesla pravý opak.


Keď sa k tomu časom pridružili psychické problémy, dokopy to bolo živé peklo.

Sám vieš, že to nejaký čas trvalo, ale keď som to raz skúsila, viem, že už nesmiem prestať, pretože tá úľava, ktorá nastala, sa nedá slovami opísať. Nízko-sacharidová strava v kombinácii s tvojimi výrobkami zabrala absolútne dokonale!


Ja osobne som neuveriteľné výsledky registrovala už po týždni. Neskutočné množstvo energie, motivácie a celkové zlepšenie mojej psychiky je už len vrchol toho všetkého. Vďaka Probio HIT 60g (abczdravia.sk) a Kvercetín komplex 60 kapsúl (abczdravia.sk) už príznaky HITky vôbec neregistrujem. To neznesiteľné svrbenie pokožky, opuchnutý nos, začervenanie, žihľavka, nervozita, úzkosti, všetko je preč! Trávenie vďaka Akáciová vláknina 300g (abczdravia.sk) absolútne perfektné! Dokonca, keď som ju nejaké dva týždne nebrala, pretože som bola na dovolenke, nevedela som identifikovať, prečo zrazu priberám na váhe a prečo mám tak nafúknuté brucho. Bola som z toho nešťastná. A potom mi došlo, že som na vlákninu úplne zabudla! Za 2 dni som mala trávenie naspäť v poriadku a za týždeň nafúknuté brucho aj s váhou navyše bolo preč!


Dokúpila som si opäť aj MikroVeda PUR 500 ml (abczdravia.sk), keďže som tieto procesy chcela podporiť a až vtedy som si uvedomila, ako zle mi posledné 2 týždne bez probiotík bolo. Človek si to niekedy uvedomí, až keď sa mu zo dňa na deň výrazne polepší a dôjde mu, že ten stav predtým bol vlastne úplne katastrofálny. Napriek tomu, že som sa zmene stravy bránila, musím uznať, že si mal jednu obrovskú pravdu. A popravde, moje ráno si už bez PURu, vlákniny a ProbioHITu ani neviem predstaviť. Ten rozdiel, medzi vitamínmi z lekárne, ktoré som predtým užívala a tvojimi produktami je obrovský! Nikdy by som si nepomyslela, že doplnky výživy môžu mať sto krát lepšie výsledky, ako antihistaminiká alebo iné lieky. Ale si dôkazom toho, že keď človek robí svoju prácu srdcom, s láskou a úprimným záujmom o svojich zákazníkov a ľudstvo celkovo, s cieľom skvalitniť životy, žiadne lacné suroviny bez výsledku tu nemajú miesto. Patrí ti obrovská vďaka za všetko, čo robíš. A predovšetkým za tvoj čas a úprimný záujem, ktorý by si ľudia mali nekonečne vážiť. Odporúčam všetkými desiatimi, zatnite sa, skúste svoje stravovanie zmeniť, starajte sa o svoje vnútro, suplementujte, pretože keď raz uvidíte prvé výsledky, na ktoré teda podľa mňa nebudete vôbec čakať dlho, už si ten úžasný pocit budete chcieť nechať navždy."


Ja Lucku poznám nejaký ten deň a viem, že jej cesta nebola jednoduchá. A som veľmi na ňu hrdý, že zvládla zmenu stravy a zlepšila svoj život. Lucka, ani nevieš ako sa z tvojich úspechov teším. A chcem sa ti aj poďakovať za tvoje slová.


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

347 views0 comments

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page