top of page

Pomôže to aj vašim deťom pri chorobe?

Updated: Mar 15, 2023

Existuje množstvo prírodných látok, ktoré podporujú normálnu funkciu imunity. Neraz sa nazývajú aktivátory imunity, posilňovače imunity a pod. Tieto látky udržujú imunitný systém pripravený na boj s patogénmi.

Imunitný aktivátor alebo aktivátor imunitného systému je zložka alebo zlúčenina, ktorá aktivuje imunitný systém na bunkovej úrovni, čím sa zvýši účinnosť imunitného systému pri boji s patogénmi.


Väčšina imunitných aktivátorov ako napr. probiotiká, beta-glukány a pod. pôsobia tak, že stimuluje jednu zložku imunitného systému, najmä aktivitu NK buniek. V prípade kontaktu imunity s patogénom vie potom aktivovaná zložka imunitného systému rýchlejšie a lepšie reagovať na podnet.

NK bunky sú však len jednou z mnohých druhov imunitných buniek zapojených do celkovej imunitnej odpovede. Preto je pôsobenie doteraz na trhu pôsobiacich aktivátorov imunity pomerne obmedzené.


Existujú aj aktivátory imunity, ktoré majú oveľa širší záber, čo sa týka aktivácie rôznych typov imunitných buniek. Tým aktivátorom je Immuse.


Immuse aktivuje plazmocytoidné dendritické bunky(pDC), vzácnu podskupinu imunitných buniek, ktoré pôsobia ako líder/generál imunitného systému . Plazmocytoidné dendritické bunky(pDC) získavajú od Immuse podnety. Plazmocytoidné dendritické bunky(pDC) následne stimulujú a organizujú viaceré kľúčové imunitné bunky zapojené tak do vrodenej ako aj adaptívnej imunity.


Immuse tak aktivuje dôležité imunitné bunky vrátane NK buniek, zabíjačských T buniek, pomocných T buniek a B buniek. Immuse podporuje a posilňuje viaceré zložky imunitného systému. Toto robí z Immuse doslova revolučným doplnkom.


Viaceré klinické štúdie ukázali, že IMMUSE bezpečne aktivuje imunitný systém na bunkovej úrovni. Zložka bola predmetom 14 štúdií na ľuďoch, vrátane 12 štúdií účinnosti a 2 štúdií bezpečnosti - čiže užívanie Immuse nedokáže spustiť neprimerané reakcie imunity.

A aké máte skúsenosti s Immuse vy? Tu je jedna z nich.


"Milý p. Andrej. Ďakujem veľmi pekne za Vaše produkty, uľahčujú nám ako rodine život a pri oboch deťoch ich pravidelne s úspešnosťou využívam. Moja skúsenosť z minulého týždňa s mojim 6r. synom bola prekvapujúca, lebo prišiel v stedu zo školy s kýchaním, vodovým sopľom, sviečkou pod nosom, no nemala som doma lactoferin. Pri poslednej chorobe sme ho využívali, tak som mu dala poobede druhu davku Immuse a po 2 hod druhú davku kvercetinu . To isté som spravila vo štvrtok (pridala sa ráno bolesť hrdla) a trvalo to ešte v piatok a syn v sobotu vstal fit. Žiadne sople, žiadna bolesť hrdla. Úplne skvele. Bežne dávam rano 1 tobolku Immuse a po 2 hod kvercetin a teraz som zvýšila dávku Immuse na 2x do dňa a kvercetinu tiež a skvele to zafungovalo. Mala som pocit, že to plnohodnotne nahradilo lactoferin (samozrejme som tiež striekala v priebehu dňa M33+ - Akcia 2x M33+ (abczdravia.sk) to je doslova zázrak na všetko). Chcela som Vám to napísať, lebo možno to aj niekomu inému môže pomôcť. Som veľmi vďačná za komunitu ktoré ste na FB vytvorili a že si tu vieme odovzdávať cenné rady a skúsenosti. Ďakujem, Ivana.


Immuse si teraz môžete kúpiť v akcii s Kvercetínom tu Akcia Kvercetín komplex a Immuse (abczdravia.sk) alebo samostatne tu IMMUSE® 30 kapsúl (abczdravia.sk).

Na grafike pod článkom môžete vidieť, ktoré bunky imunitného systému aktivuje Immuse.
Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com

471 views0 comments

תגובות


bottom of page