top of page

Na čo všetko je to dobré?

Neraz dostávam otázky načo všetko ten či onen výrobok dobrý. A v poslednej dobe dostávam otázky na výrobok AA Imunita na čo všetko je tento výrobok vhodný. Aby som nemusel neustále odpisovať na vaše jednotlivé otázky zosumarizoval som to.

Semienka z čiernej rasce sa tisícročia používali v tradičnej medicíne pri liečbe rôznych chorôb.

Na čo všetko je to dobré?

Účinné látky v semiačkach čiernej rasce zvyšujú aktivitu buniek imunitného systému, ktoré sa nazývajú makrofágy, ktoré pohlcujú patogény.

Účinné látly v semiačkach čiernej rasce , chránia pred histamínom a vyvolanými bronchiálnymi kŕčmi. Preto je na zmiernenie problémov pri astme, zápale pridušiek a kašli (Gilani AH. et al., 2001 ). Priaznivé účinky liečivých látok zo semien čiernej rasce sa dokážu využiť aj pri alergickej nádche, prejavujúcej sa : - opuchom nosovej sliznice - svrbením nosa - zvýšenou tvorbou hlienu - kýchaním (Nikakhlagh S. et al., 2011 )


Extrakt zo semiačok čiernej rasce bohaté na tymochinón pôsobí zároveň protizápalovo, tým, že tlmí vylučovanie zápalových látok (Koshak AE. et al., 2018). Niekoľko experimentálnych štúdií tiež odhalilo, že tymochinón znižuje aktivitu zápalových enzýmov, čím bráni tvorbe zápal podporujúcich tkanivových hormónov.


Vhodný pre diabetikov a pre ľudí s metabolickým syndrómom. metabolický syndróm s aprejavuje cez vysoký krvný tlak, vysokú hladinu cukru v krvi, nadmerný telesný tuk okolo pása a vysoké hladiny cholesterolu alebo triglyceridov. Pri štúdiách sa dokázalo, že nami použitý patentovaný extrakt zo semien čiernej rasce pomáha udržiavať zdravú hladinu glukózy v krvi, reguluje hladinu cholesterolu v krvi a zabraňuje oxidačnému stresu. (oxidačný stres je príčinou viac ako 100 ochorení a je to poškodzovanie buniek voľnými radikálmi)

Nami použitý extrakt zo semiačok čiernej rasce spomaľoval vstrebávanie sacharidov z tenkého čreva. Toto malo pozitívny vplyv na hladinu cukru a inzulínu v krvi.


Mužská plodnosť - účinné látky z čiernej rasce majú pozitívny vplyv na počet spermií, pohyblivosť a tvar spermií. Zvýšil sa aj objem spermy.


Extrakt zo semienok čiernej rasce má pozitívny vplyv na trávenie a zápaly v črevnom trakte. Bráni premnoženiu kvasiniek, chráni sliznice zalúdka, znižuje tráviace problémy vrátane plynatosti, nadúvania a bolesti žalúdka.


Dalšou látkou obsiahnutou v AA imunite je postbiotikum L-137® („imunobiotikum“ ), ktorá : - pomáha zvyšovať odolnosť organizmu voči patogénoim - pôsobí na znižovanie histamínu - pomáha podporovať zdravie čriev - má protizápalové vlatsnosti - má protiúnavové vlastnosti - pomáha znižovať hladinu cholesterolu - podporuje zdravie ďasien (vhodné pri paradentóze) - pomáha s obnovou integrity kože, ktorá je narušená napr. pri atopickom ekzéme, tým, že vyrovnáva imunitné nerovnováhy. Narušenie kože je u atopikov spojené s imunitnou nerovnováhou - zvyšuje vlhkosť pokožky a stratu vody v pokožke

Pri akých problémoch teda môžete AA imunitu použiť: - alergie - astma - paradentóza - atopický ekzém - histamínová intolerancia - SIBO - alergická nádcha - metabolický syndróm - kvasinkové infekcie - mužská neplodnosť - náchylnosť na infekcie, oslabená schopnosť organizmu brániť sa patogénom - tráviace problémy ako bolesti žalúdka, plynatosť a nadúvanie - črevné parazity


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

385 views0 comments

Comentarios


bottom of page