top of page

Máte atopický ekzém a ste nešťastní z toho, ako vyzerá vaša koža?

Updated: Jul 13, 2023

Koža ľudí poskytuje životne dôležitú bariéru, ktorá chráni telo pred vplyvom vonkajšieho prostredia. Problémy s kožou ako napr. drsná, šupinatá koža negatívne vplývajú na psychiku človeka, najmä žien.

Máte atopický ekzém a ste nešťastní z toho, ako vyzerá vaša koža?

Problémy s kožou sú často sprevádzané aj nepríjemnými fyzickými prejavmi ako napr. : - svrbenie - pálenie - pocitu napnutia - a pod.


Problémy s kožou úzko súvisia so stavom našej imunity. Je známe, že nerovnováha v imunitnom systéme umožňuje časti imunity nadmerne tvoriť látky schopné narušiť kožu a spôsobovať kožné problémy. Atopici, ale aj alergici, o tom vedia svoje.


Imunitná nerovnováha je zároveň zodpovedná za stratu vlhkosti a zníženie kvality kože ľudí s alergiami či atopickým ekzémom. Preto je riešenie kožných problémov s neustálym premasťovaním kože len potieranie následkov a príčina zostáva nevyriešená.


Ak chceme riešiť príčinu problémov s kožou pri imunitných nerovnovováhach ako vidíme u alergikov či atopikov je nutné pozornosť zamerať na vyrovnávanie imunitnej nerovnováhy. Imunitná nerovnováha je hlavného zdrojom problémov s kožou u alergikov či ekzematikom.


V našom prípravku AA imunita 30 kapsúl (abczdravia.sk), ktorý je určený alergikom a atopikom nájdete postbiotikum Lactobacillus plantarum L-137. Postiobitikum je teplom usmrtená probiotická baktéria.


Postbiotikum Lactobacillus plantarum L-137 - vyrovnáva imunitné nerovnováhy u atopikov a alergikov čím zabraňuje, aby sa tvorili látky poškodzujúce kožu - podporuje tvorbu kyseliny hyalurónovej v koži ! Kyselina hyalurónová udržiava pokožku hydratovanú vďaka svojej schopnosti viazať a zadržiavať molekuly vody v koži. Tento efekt Lactobacillus plantarum L-137 bol dokázaný klinickou štúdiou.

Riešenie imunitných nerovnováh u atopikov a alergikov má veľký veľký význam nielen pre ich fyzické zdravie, ale aj pre ich psychiku, lebo zdravá a krásna koža pozitívne vplýva aj na psychiku človeka.


AA imunitu, kde nájdete aj Lactobacillus plantarum L-137 si môžete kúpiť v akcii tu Akcia 2x AA imunita (abczdravia.sk).


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

488 views0 comments

Comments


bottom of page