top of page

Dobré správy od vás: "Termín operácie výberu nosných mandlí máme zrušený!"

Nedávno mi prišiel mail, kde mi písala mamička, ktorej dieťa mala problémy, okrem iného hrozil výber mandlí. Záver príbehu si prečítajte sami.

Dobré správy od vás: "Termín operácie výberu nosných mandlí máme zrušený!" Nedávno mi prišiel mail, kde mi písala mamička, ktorej dieťa mala problémy, okrem iného hrozil výber mandlí. Záver príbehu si prečítajte sami.

"Dobrý deň p. Andrej. Tak píšem zase po nejakej dobe. A teda idem sa pochváliť. Od poslednej synovej kontroly ubehli 4 mesiace a termín operácie výberu nosných mandlí máme zrušený. Nos aj uška máme úplne v poriadku. Veľmi sa tomu teším lebo poviem Vám pravdu vôbec som za ten výber mandlí nebola. Takže mi aj odľahlo. 4 mesiace som inetenzívne synovi dávala vaše suplementy a výsledok sa dostavil. Syn mal síce zelený sopeľ aj počas tejto doby... ale ani raz mu nezatekal, nezačal kašľať a hlavne nepotreboval antibiotiká ako sme, bohužiaľ, doteraz boli vždy zvyknutí.""Momentálne som objednala AA imunita a Extrakt z bazy čiernej. V užívaní určite budeme pokračovať aj naďalej. Tak Vám chcem poďakovať za vašu prácu, čas, rady a vaše skvelé výrobky. Ďakujem."


Gratulujem mamičke ku skvelej práci!


Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

260 views0 comments

Commentaires


bottom of page