top of page

Dobré správy od vás!

Pred nejakým časom mi prišila spáva od Lucii, kde som bol požiadaný o pomoc.

dobré správy, zdravie, starostlivosť, zdravé deti, zdravie žien

"Dobrý deň pán Andrej, obraciam sa na vás s prosbou o pomoc. Niečo ma uštiplo do nohy, noha mi opuchla, mala som zimnicu, horúčku, bolesti hlavy, nechutenstvo, točenie hlavy. Bola som na pohotovosti na chirurgii. Diagnóza je flegmona nohy. Odumrete tkanivo my vyrezali, beriem antibiotiká Bitammon 375, no z biopsie mám potvrdeného stafylokoka. Na čistenie rany chodím každý deň, od piatka. Zajtra mi doktorka podľa výsledkov povie, či bude antibiotiká meniť.


Doma mám: Probio HIT, Prázdne črievko, IMMUSE, forIMUN, Kvercetín, M33, Omega 3 a D3K2. Začínam užívať chlorellu.


Viete mi prosím poradiť, čo by mi na hojenie pomohlo, čo mám doplniť? Chcem urobiť objednávku, no vopred sa chcem poradiť. Predpokladám, že Lactoferine, no ďalej neviem po čom siahnuť. Veľmi pekne ďakujem za pomoc."

Lucii som odporučil pridať tieto doplnky:

A aký bol výsledok?

"Dobrý večer pán Andrej, noha sa krásne zahojila, nebolo treba ani iné antibiotiká, zvládla som to so všetkým, čo ste mi poradil. Ťahalo sa to dlhšie, kým som bola úplne fit, ale predsa takéto rany potrebujú svoj čas.


V tom čase som už bola na nízko-sacharidovom stravovaní, aj keď ešte krátko, ale výsledky bolo vidieť takmer hneď do mesiaca. Upravilo sa mi trávenie, nepoznám čo je to bolesť brucha, čo je pre mňa niečo úžasné, keďže kvôli ulceróznej kolitíde som ich mala často, teraz absolútne nič. Patrí vám obrovské ďakujem.


Pleť mam čistejšiu, krajšiu, aj keď problém s ňou som nemala, no všimla som si pozitívne zmeny, schudla som 3,5kg (z 51,5 na 48), cítim sa dobre, nič mi nechýba.

To varenie nie je žiadna veda, žiadny strašiak, stačí vynechať čo sa nesmie a tvoriť, vymýšľať, čím to nahradiť. Čítala som aj knihu nebezpečenstvo zdravých potravín, otvorilo mi to oči v podobe myšlienky že: "nie je dôležité čo jete, ale čo nejete".


Tak sa držím vašich odporúčaní, cely váš blog mam prečítaný niekoľkokrát a stále ma to baví. Ďakujem že ste, že ste tu pre všetkých obyčajných ľudí, ktorí vás oslovia a takto skvele pomáhate ľuďom zlepšovať kvalitu našich životov, je to úžasné paá Andrej! Ďakujem za všetkých. "

Ja chcem pogratulovať Lucii ku skvelej práci. Kde je vôľa tam je ceste a ľudia, ktorí hľadajú spôsob ako to urobiť namiesto dôvodu prečo to neurobiť majú môj veľký obdiv.


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

157 views0 comments

Comments


bottom of page