top of page

Dnes o 2 skvelých výrobkoch posilňujúcich imunitu!

Keďže pomaličky sa prázdniny schyľujú ku koncu a ohlasuje sa škola a škôlka, častejšie sa ma pýtate čo by ste mohli dávať svojim deťom na posilnenie imunity. Dnešný príspevok budem venovať 2 výrobkom, ktoré ovplyvňujú imunitu a môžu byť pre budovanie imunity nielen vašich detí veľmi cenné.

Keďže pomaličky sa  prázdniny schyľujú ku koncu a  ohlasuje  sa škola a škôlka, častejšie sa ma  pýtate  čo by ste mohli dávať svojim deťom na posilnenie imunity. Dnešný príspevok budem venovať 2 výrobkom, ktoré ovplyvňujú imunitu a môžu byť pre budovanie imunity nielen vašich detí veľmi cenné.

1.) Immuse

Immuse obsahuje teplom usmrtené probiotickú baktériu (postbiotikum) Lactoccocus lactis kmeň Plasma. Toto postbiotikum ovplyňuje priamo a nepriamo rôzne typy buniek imunitného systému, ktoré sú pre naše zdravie veľmi dôležite: - prirodzené zabíjačské bunky (NK bunky), ktoré napr. zabíjajú vírusmi napadnuté bunky ale aj rakovinové bunky - cytotoxické T bunky, ktoré zabezpečujú ochranu pred vnútrobunkovými patogénmi ako chlamýdie, borélie, vírusy a pod. a dokážu zabezpečiť cez usmrcovanie napadnutých buniek aby sa infekcia neprenášala ďalej. Toto je napr. dôležité ak sa borélie ukryjú v iných bunkách imunitného systému a borélie tam nedokážu zlikvidovať ani antibiotiká - B bunky (B lymfocyty), ktoré tvoria neutralizačné protilátky proti patogénom - TH1 pomocné bunky (T lymfocyty) ktoré sú potrebné na boj s vírusmi, baktériami, plesňami

Immuse sa môže užívať preventívne aby sa zvýšila odolnosť organizmu voči chorobám - 1 tobolka denne ale môžu sa užívať aj vyššie dávky na rýchle zvládnutie choroby, ktorá prepukne napr. dospelý človek 3x denne 2 tobolky ale deti 2x denne 2 tobolky. Vaše skúsenosti, ktoré ste mi písali jednoznačne ukazujú, že Immuse skracuje čas ochorenia a zmierňuje intenzitu ochorenia.

Immuse, tým že je teplom usmrtená baktéria je metabolicky neaktívna preto ju môžu aj histaminici (v čreve netvorí histamín), teplom sa neničí a ani žalúdočnými šťavami, čiže pokojne môžete pridať do jedla, nápoja a výrobok nemusí byť v chladničke.


2.) Extrakt z plodov čiernej bazy

Tento výrobok je výnimočný v tom, že ako jediný extrakt z plodov bazy čiernej na trhu obsahuje nielen protizápalovo pôsobiace antiokyány, ale obsahuje aj polysacharidy z plodov čiernej bazy. Práve tieto polysacharidy zohrávajú dôležitú úlohu v tom, aby aktivovali bunky imunitného systému v dýchacích cestách a imunita v dýchacích cestách bola pripravená na boj s patogénmi. Tým sa znižuje riziko vzniku respiračných ochorení, ktoré trápia najmä deti. Užíva sa 1 tobolka denne.


Okrem podpory imunity v dýchacích cestách je extrakt z plodov bazy čiernej aj prebiotikum, čiže podporuje v čreve rast zdraviu prospešných baktérií, ktoré chránia naše sliznice. Črevo je tak chránené pred zápalmi a narušením (syndrómom deravého/priepustného čreva) . Na podporu čreva sa užívajú 2 tobolky denne.


Oba tieto výrobky obsahujú suroviny, ktoré sú klinicky testované a ich účinok bol dokázaný štúdiami. Našou prioritou je ponúkať vám v našich výrobkoch prémiové suroviny s ktorými výrobcovia robili štúdie dokazujúce ich pozitívny vplyv na zdravie.


Oba tieto výrobky sa dajú kombinovať s akýmikoľvek inými výrobkami, či navzájom medzi sebou a vo svojich účinkoch sa vzájomne dopĺňajú. Ak napr. dieťa nevie zjesť tobolku, prášok sa dá vysypať do jedla či nápoja. Užívajú sa s jedlom, po jedle, na lačno pred jedlom či medzi jedlami. Tak isto je jedno či výrobky zjete ráno, na obed alebo popoludní. Zvolíte si to podľa vášho výberu. Ich užívanie sa "nebije" so žiadnymi inými doplnkami či liekmi.


Oba tieto výnimočné produkty na podporu imunity si môžete zakúpiť v akciovom balíčku tu Akcia extrakt z plodov bazy čiernej a Immuse (abczdravia.sk) alebo samostatne tu:Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

583 views0 comments

Comments


bottom of page