top of page

LIFE

Jemne vyladený komplex 33 druhov mikroorganizmov spoločne s bylinnými fermentami v bio a vegánskej kvalite. Prirodzená podpora k budovaniua udržiavaniu vášho mikrobiómu.

Fermentovaná zmes bylín a rastlín aktívne podporuje tráviace a metabolické procesy, čistí črevo a má protizápalový účinok.

Má redukovanú antialergénnu receptúru a preto je obzvlášť jemný, dobre znášaný a vhodný aj pre alergikov. 


Dávkovanie:

Deti 3-8 rokov: 1 x denne 8 ml

Deti 8-12 rokov: 2 x denne 8 ml

Deti nad 12 rokov a dospelí a tehotné ženy: 3 x denne 8 ml (alebo 1 x 25 ml naraz)


Užite neriedené alebo s neperlivou vodou, ktorá nie je teplá.U malých detí a citlivých osôb začnite približne na 1/4 doporučenej dennej dávky a postupne navyšujte.Odporúčame užiť nalačno pred jedlom alebo medzi jedlami.

25 ml fermentovaného bylinného a rastlinného extraktu zodpovedá približne 2,5 miliardám bakteriálnych kultúr alebo 2,5 x 10⁹ CFU (jednotky tvoriace kolónie).


Skladovanie a trvanlivosť:

Pred otvorením: skladujte na suchom, tmavom mieste a pri maximálnej izbovej teplote 25°C.Po otvorení: skladujte v chladničke a spotrebujte do 6 týždňov od otvorenia. 

Ďalšie odporúčania a upozornenia:

  • Pre predĺženie trvanlivosti skladujte produkt vo zvislej polohe v chladničke a nepite priamo z fľaše.

  • Ak fľaša pri otvorení syčí, je to znakom nahromadenia oxidu uhličitého. To však nijako neznižuje kvalitu a životnosť produktu.

  • Akékoľvek drobné častice kvasiniek, ktoré sa objavia na povrchu alebo v produkte neovplyvňujú kvalitu produktu, práve naopak: častice kvasiniek, ktoré sú viditeľné sú dokonca prospešné.

  • Nakoľko sa jedná o prirodzene fermentovaný produkt, môžu sa medzi jednotlivými fľašami vyskytnúť odchýlky vo vôni a chuti. Pokiaľ nápoj po dobe trvanlivosti necítiť po skazených vajciach je možné ho ďalej používať.

  • Tekuté fermenty majú oproti kapsulám veľkú výhodu, nakoľko sa dokážu vstrebať a pôsobiť priamo cez sliznicu v ústach. Veľká časť mikroorganizmov v nej obsiahnutých prežije prechod žalúdkom a živá sa dostane až do čriev.

  • MikroVeda LIFE je vhodné užívať súčasne pri antibiotickej liečbe alebo po nej. MikroVeda LIFE môžete zaradiť do svojho každodenného života po celý rok alebo ho užiť len v prípade ochorenia. Produkt užite v odstupe najmenej 2 hodiny od antibiotík.

  • Po niekoľkých mesiacoch užívania produktu môžete zvážiť prejsť na iný ferment MikroVeda (príklad PUR).

  • Možné kombinovať s akáciovou vlákninou
NAKUPOVAŤ
LIFE
bottom of page