top of page

Provital Fiber

  • Bez lepku, mlieka, laktózy, vegánsky produkt

  • Je vhodný pre deti od 1 roka, dospelých, tehotné a dojčiace ženy

  • Produkt je tiež vhodný pre alergikov, osoby s autoimunitnými ochoreniami a ľudí s poruchami imunity, pri tráviacich problémoch, zápchach

  • Provital Fiber obsahuje fermentované druhy ovocia a zeleniny – nie je preto vhodný pre osoby s histamínovou intoleranciou a SIBO

  • Produkt je vhodné užívať dlhodobo, užívanie neprerušujte ani počas akútnych a chronických ochorení. Užívanie Provital Fiber nie je návykové, podporuje rozvoj prospešnej črevnej flóry.


Dávkovanie:

Deti 1-12 roky: 1 odmerku denne

Deti nad 12 rokov a dospelí: 1,5 odmerky denne​​


Užívanie:

Užívajte medzi jedlami, po jedle alebo s jedlom. Nasypte odporučené množstvo produktu do pohára a zalejte vodou alebo iným nápojom, rozmiešajte a vypite. Rovnako tak môžete Provital Fiber primiešať do akéhokoľvek nie príliš teplého jedla. 


Doplňujúce informácie:

Vláknina obsiahnutá v Provital Fiber a probiotická baktéria Bacillus subtilis DE111 podporujú rast probioticky pôsobiacich baktérií. Preto je vhodné tento produkt užívať aj počas antibiotickej liečby. Bacillus Subtilis je odolný teplu a nevyžaduje si špeciálne podmienky pre skladovanie. Skladujte v uzatvorenej nádobe, v suchu, pri teplote do 25 °C.


Provital Fiber
bottom of page