top of page

Imunko

  • Bez lepku, mlieka, laktózy

  • Je tiež vhodný pre alergikov, osoby s autoimunitnými ochoreniami a ľudí s poruchami imunity

  • Imunko je vhodné užívať dlhodobo, užívanie neprerušujte ani počas akútnych a chronických ochorení

Dávkovanie:

Deti od 2 rokov: 1/2 odmerky denne

Deti od 3 rokov a dospelí: 1 vrchovatá odmerka denne

Užívanie:

Užite kedykoľvek počas dňa. Odporučené množstvo Imunka nasypte do vody alebo iného nápoja, rozmiešajte a vypite. Rovnako tak môžete Imunko primiešať do akéhokoľvek jedla.


Imunko sa môže kombinovať s akýmkoľvek doplnkom výživy vrátane probiotík, vtedy ho treba užiť na lačno cca 15-30min pred jedlom alebo medzi jedlami. Ak sa neužíva Imunko s probiotikami, môže sa užívať kedykoľvek počas dňa.

Imunko sa užíva pri zníženej obranyschopnosti organizmu na podporu imunity v boji s patogénmi. 

 

Imunko podporuje zdravú črevnú mikroflóru. Imunko je vhodný pri črevných infekciách ako napr. E coli, salmonely, pri a po antibiotickej liečbe na nápravu antibiotikami poškodenej črevnej mikroflóry a tu je ho dobré kombinovať s probiotikami. Odstup od užívania antibiotík nemusí byť a pri užívaní antibiotík je ho dobré užívať hneď po nasadení antibiotickej liečby.

Imunko nevyvoláva nadmerné reakcie imunity, ktoré by viedli k autoimunitným ochoreniam a pokiaľ už existujú nepodporuje ich. 

 

Imunko je tiež vhodný pri astme, atopickom ekzéme, respiračných ochoreniach, alergii. Môže sa užívať preventívne celoročne bez prestávky.NAKUPOVAŤ - IMUNKO JABLKO


Imunko
bottom of page