top of page

Kvercetín komplex

"Pán Andrej, po kvercetíne som si všimla, že sa mi dcérka rozjedla. Nechápem ako, ale dokonca začala jesť aj mäso, čo predtým dosť odmietala."

- V.R.

"Pán Andrej, po kvercetíne som si všimla, že sa mi dcérka rozjedla. Nechápem ako, ale dokonca začala jesť aj mäso, čo predtým dosť odmietala."

- V.R.

"Ja by som len doplnila, že ako sme začali užívať kvercetín deti sa viac dopytujú po zelenine (inak už od novembra užívame spomenuté suplementy a veľmi nám pomohli). Moje deti bývali často choré, teraz sú prvý krát od tej doby chorí, ale veľmi rýchlo choroba prechádza."

- Ľ.B.

"Kvercetín tiež užívam ... za mňa super  celú zimu (nechcem zakríknuť), ale nemala som žiadnu chrípku, nachladnutie ... a to bolo kedysi úplne bežné."

- L.B.

"Ja môžem za seba napísať, že každoročne mi takto v tomto období kvapkalo z nosa a kýchala som. Tento rok zatiaľ nič, ani oči ma nesvrbia. Užívam Kvercetín a Mikrovedu life. Deti rovnako."

- J.G.

"Syn mal tiež zväčšenú mandľu, dostal kortikoidy a o 3 týždne kontrola. Lieky som mu nedala, nezdal sa mi ten problém až taký akútny, aby som mu dávala takú silnú liečbu a hlavne keď predpísaná dávka bola dvojnásobná oproti odporúčanej pre jeho vek.

Dávali sme denne Kvercetín a vyplachovali nos kanvičkou + Čistý noštek. Na kontrole doktorka s prekvapením povedala, že nevidí žiaden problém a že už na ďalšiu kontrolu prísť nemusíme."

- A.V.

"Dobrý deň, ja by som len rada povedať, že už asi 3. mesiac užívam Kvercetín komplex a upravilo sa mi hodne toho. Celý život sa potím strašne, problémy so spánkom, aj sem tam herpes. Odkedy užívam tento kvercetínový produkt zo selénom, už sa potím len "normálne". Spím ako bábätko a energie mám dostatok aj keď často spím len 5-6 hodín. Jasné, telo si to potom po pár dňoch doženie, ale cítim sa neporovnateľne lepšie. Aj herpesy sú preč. Brala som aj iné výrobky, no pri tomto už zostanem dlhodobo aspoň po jednej tablete denne. Odporúčam veľmi.

Ďakujem. Nikdy by som neverila, že aj selén môže tak veľa ovplyvniť."
- T.H.

"Momentálne fičím na Kvercetíne, Čistom nošteku, M33 - do nosa. Nepoužívam nič od alergie. Čuch sa mi vrátil na 60%, dýchanie čisté, hlieny mierne. Tak len pokračujem ďalej."
- E.Š.P.

bottom of page