top of page

Zo zúfalstva do nadšenia - skutočný príbeh jednej z vás.

Začiatkom roka vo februári mi písala mladá mamička.

Zo zúfalstva do nadšenia - skutočný príbeh jednej z vás.

"Môj 4 ročný syn Oliverko má od narodenia reflux, potvrdený v siedmich mesiacoch. Odvtedy pravidelne užíval gastrotuss baby (čo ma mrzí) a v 3 rokoch sa mu pridružili aj alergie (lieska, timotejka, palina, ambrózia, plesne vnútorné aj vonkajšie a roztoče) a škôlkárska strava, choroby sa nie a nie zbaviť, mu pridali Helicid, užíval ho dlhodobo skoro rok. Fungovali sme tak, že 3 dni v škôlke a mesiac doma (dva krát bol doma až 3 mesiace kvôli kašľu, ktorého sme sa nevedeli zbaviť). Žiadne zlepšenie som nevidela, na poslednej pľúcnej kontrole začiatkom decembra sa ma lekárka pýtala, či vidím v tom zmysel, ja že nie, že veď fungujeme max. týždeň škôlka, 3 týždne doma, myslela som že nám to vysadí a bude mať snahu to riešiť a ona že Helicid dávajte aj večer prípadne aj na obed. Nechápala som načo, keď to nemá význam. Hneď po tejto návšteve som sa rozhodla vysadiť to, a kúpila som u Vás Gastro pohoda 60 kapsúl (abczdravia.sk) a Kvercetín komplex 60 kapsúl (abczdravia.sk), nakoľko sme ešte nemali potvrdené žiadne alergie a malý už intenzívne celý rok užíval aerius a keďže býval často chorý tak aj dvojnásobné dávky. Medzi časom sme chodili od detského lekára, k ORL, a pľúcnej Dr. Na ORL (u 3 lekárov) nám odporučili vybrať nosnú mandľu, kvôli zlému tlaku v uškách, nakoľko to isté v 5tich rokoch robili aj dcére. Stotožnená stopercentne s tým nie som a rada by som sa tomu zákroku vyhla (máme už aj termín na máj). Dieťa dostávalo aj iné doplnky ako Vitamín C pufrovaný 60 kapsúl (abczdravia.sk) a Zinok diglycinát 60 kapsúl (abczdravia.sk), užíva Cordyceps 3x denne už vyše týždňa (kvôli chorobe a znovu strašnému produktívnemu a mohutnému kašľu - u lekára sme zatiaľ neboli keďže je bez teploty). Je dlhodobo na antirefluxnej strave, snažím sa, aby strava bola čo najmenej sacharidová, papá veľa vajec, zeleniny aj ovocia, vyradili sme sladkosti, nepapá mlieko ani jogurty, ale syry niekedy áno, pečivo sa tiež snažím obmedzovať. Ak by ste mi mohli, prosím, poradiť, čo robím zle, ako správne dávkovať Vaše produkty, (čo s čím by mohlo ísť spolu) alebo čo ste poradili mamičke, aby sa im podarilo vyhnúť tomu zákroku. Lebo vidím, že chorobou sa tomu tak ľahko nevyhneme. Lactoferin pure 60 kapsúl (abczdravia.sk) sme nasadili 2x, prvýkrát mu zabral si myslím výborne, po týždni už bol ok, len teraz som nasadila až na 3. deň choroby a už kašľal dosť, asi bolo neskoro. Bojím sa, že sa toho kašľa nezbavíme. Prosím poraďte mi, som z tohto už zúfalá. S pozdravom B.R. Ďakujem za Váš čas, ktorý venujete už len tomu, že ste si to vôbec prečítal až dokonca, ešte raz vďaka."


Dieťa užívalo ešte iné doplnky ako napr. toto:

IMMUSE® 30 kapsúl (abczdravia.sk), potom Vitamín D3 20 ml (abczdravia.sk) a probiotiká BioGaia, ktoré som odporučil nahradiť týmito Probio HIT 60g (abczdravia.sk), vhodnými pri alergiách a pridať túto vlákninu Akáciová vláknina 300g (abczdravia.sk).


Po skoro polroku som dostal dostal odpoveď, ako sa darí mamičke a jej synovi:

"Dobrý deň, pán Andrej, píšem Vám cca po pol roku (čítala som aj Váš dnešný príspevok o Oliverkovi). Môj synček sa takisto volá Oliverko, mal v januári 4 roky, a ak si spomínate písala som, že nám bolo odporúčané vyberanie nosnej mandle, s ktorým som nebola vôbec stotožnená. Poradili ste nám zmenu stravy a Vaše produkty. Včera som sa s ním dostala na jednu súkromnú kliniku v Leviciach a po dlhom čase som konečne našla pokoj v duši. Chcem Vám za to úprimne poďakovať. Malý celé ORL vyšetrenie zvládol na 1 s ***, bol veľmi statočný, doktor mi na konci oznámil, že malý má nosnú mandľu minimálnu, zhodnotil to na jednotku zo štyroch, a že toto nie je stav na operáciu, asi sa stal zázrak, neverím tomu ešte dnes, bála som sa akurát toho, že sa zobudím a bude to len sen. Veľmi sa z toho teším a som potešená, ako sme to takto zvládli. Malému sa zlepšilo vyprázdňovanie, je spokojný a kľudnejší, nemá príznaky alergie (má ich dosť). Neplače mi tak často. September je o chvíľu tu, začína škôlka a ja konečne verím že my už budeme len a len zdraví. Tiež nám M33+ ústny sprej 50 ml (abczdravia.sk) zachránilo uško asi 3krát, a takisto mám výbornú skúsenosť s podávaním MikroVeda LIFE 500 ml (abczdravia.sk) a Kvercetín komplex 60 kapsúl (abczdravia.sk) u svojej 12ročnej dcéry, minulý rok bola ešte silný alergik, v decembri sme boli na alergo a tam jej vyšlo kopec alergii, vlastne už ani neviem na čo + skrížená alergia na mrkvu a jablko, tento rok prežila alergickú sezónu úplne bez príznakov, dokonca bez rupafinu, ktorý jej ordinovali v dvojnásobných dávkach, bola po ňom unavená náladová, no celé zle. Takže táto sezóna bola pre mňa veľkým prekvapením. Nepotrebujeme lieky z lekárne a ide to aj bez sladkostí. ĎAKUJEM, ĎAKUJEM, ĎAKUJEM veľmi pekne. Nech sa Vám darí a Vaše produkty nech sú stále takéto dokonalé. S pozdravom a prianím pekného dňa B.R."


Ja gratulujem mamičke k úspechu a skvelej práci a ďalšie moje slová viac netreba.


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

406 views0 comments

Comentários


bottom of page