top of page

Znova sa blíži školský rok

Vy už viete, že nástup detí do škôlky a školy prináša so sebou aj nástup najmä respiračných ochorení (nádchy, kašeľ, chrípky a pod.). Preto sme pre vás pripravili cenovo zvýhodnený akciový balíček, ktorý obsahuje 2 výrobky posilňujúce imunitu dýchacích ciest: sprej M33+ a Extrakt z plodov bazy čiernej.

Vy už viete, že nástup detí do škôlky a školy prináša so sebou aj nástup najmä respiračných ochorení (nádchy, kašeľ, chrípky a pod.). Preto sme pre vás pripravili cenovo zvýhodnený akciový balíček, ktorý obsahuje 2  výrobky posilňujúce imunitu dýchacích ciest:  sprej M33+  a Extrakt z plodov bazy čiernej.

Sprej M33+ obsahuje okrem 33 druhov probiotických baktérií aj špecialnu fermentovanú zmes: -enzýmov -bioaktívnych látok (napr. inozitol - vitamín B8) -antioxidačne a protizápalovo pôsobiace flavonoidy, atokyány -chlorofyl -saponínov ktoré čistia organizmus z vnútra -polysacahridov aktivujúcich imunitu a očistné bunkové procesy


M33+ nie je len probiotikum ako si mnohí ľudia myslia.

Extrakt z plodov čiernej bazy obsahuje protizápalovo pôsobiace antiokyány a polysacharidy z plodov čiernej bazy. Práve tieto polysacharidy zohrávajú dôležitú úlohu v tom, aby aktivovali bunky imunitného systému v dýchacích cestách a imunita v dýchacích cestách bola pripravená na boj s patogénmi. Tým sa znižuje riziko vzniku respiračných ochorení.


Tento akciový balíček na podporu imunity horných dýchacích ciest si môžete kúpiť tu Akciový balíček na respiračné ochorenia - extrakt z bazy čiernej + sprej M33+ (abczdravia.sk).


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

196 views0 comments

Comments


bottom of page