top of page

Zapálená, podráždená, rýchlo starnúca koža, pigmentové škvrny, ekzémy poškodená a suchá pokožka?

Updated: Oct 4, 2022

Priatelia viem, že neraz riešite problémy s kožou. Či už sú to atopické ekzémy, psoriázy, zapálenú kožu po opaľovaní alebo veľmi suchú či nadmerne mastnú pokožku. A toto neriešite len u seba ale aj u svojich detí. Na základe toho, že viem, že toto je častým problémom rozhodli sme sa pre vás priniesť krém s protizápalovým granátovým jablkom a bakteriálnymi lyzátmi!

Čo sú to bakteriálne lyzáty ?

Bakteriálne lyzáty obsahujú časti baktérii a dokážu vplývať na biologické systémy ako napr. kožný mikrobióm. Totiž aj naša pokožka má svoj mikrobióm. Je odlišný od mikrobiómu

v čreve a na slizniciach napr. dýchacích ciest, ale plní rovnako dôležitú obrannú funkciu.


Prospešné baktérie na pokožke zabezpečujú, aby sa nepremnožili choroboplodné baktérie, ktoré môžu spôsobiť rôzne kožné problémy. Napríklad pri atopickej dermatitíde (ekzéme) sa vo zvýšenom množstve vyskytuje patogénna baktéria Staphylococcus aureus (S. aureus.).

Lyzáty priaznivo pôsobia na zdravie pokožky (zvýšenie kožnej bariéry, zlepšenie obnovy kože a zníženie nežiaducich choroboplodných baktérií), na druhej strane lyzát dokázal podporiť boj prirodzených baktérií vyskytujúcich sa na koži proti nežiadúcej baktérií S. aureus na ktorú sa často predpisujú antibiotiká napr. u ekzematikov.


Lactobacillus Ferment lyzát nachádzauci sa v Skin care probio: - podporuje prirodzené procesy na obnovy pokožky - upokojuje poškodenia kože vzniknuté UV žiarením - chráni pred starnutím kože spôsobeným slnkom - zlepšuje bariérovú funkciu kože (koža do tela nebude púšťať čo by nemala - toto je pri zápaloch kože narušené) - potláča rast škodlivých baktérií ako Staphylococcus a Streptococcus, čím predchádza infekciám, akné a rôznym dermatitídam - ničia choroboplodné baktérie na koži a podporujú rast laktobacilov a bifidobaktérií, čím zlepšuje rovnováhu kožnej mikroflóry a celkové zdravie pokožky - podieľa sa na prirodzených mechanizmoch opravy DNA, ktoré podporujú zotavenie pokožky z poškodenia spôsobeného UV žiarením alebo inými faktormi zo životného prostredia - má protizápalové účinky, takže je užitočný pri liečbe akné, podráždení kože alebo rosacey


Tento krém je určený na použitie na tvár, ruky a celé telo. Tento pleťový krém ​​proti starnutiu, pre mladistvú, žiarivú pleť pomáha regenerovať pokožku a zachovávať jej obrannú funkciu. Dokáže prenikať hlboko do pokožky a pôsobí proti predčasnej tvorbe vrások a prehlbovaniu vrások.


A teraz ho môžete mať úplne zadarmo ak si kúpite náš výrobok Probio HIT. Akciu si môžete kúpiť tu Probio HIT a darček Skin care Probio (abczdravia.sk).


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie to čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com

659 views0 comments

Comments


bottom of page