top of page

Z tohto budete nadšení!

Tí z vás, ktorí ma už poznáte, viete, že sa snažím ľuďom prinášať vo výrobkoch, ktoré máme najkvalitnejšie suroviny. Snažím sa, aby sme vo výrobkoch používali suroviny, kde výsledok bol dokázaný štúdiami. Pri neustálom hľadaní vysokohodnotných surovín s vedecky dokázaným účinkom som natrafil na jednu špičkovú surovinu, ktorú ideme používať.

Z tohto budete nadšení!

Čím bude tento patentovaný rastlinný extrakt hodnotný pre ľudí? 1.) bude zvyšovať vstrebávanie živín z čreva do tela. Rastlinný extrakt, ktorý budeme používať pozitívne ovplyvňuje prirodzené funkcie tela a podporil spôsob, akým sa aminokyseliny, mastné kyseliny, vitamíny a minerály prirodzene vstrebávajú v tele ! - štúdiami sa dokázalo, že sa zvýšilo vstrebávanie aminokyselín, ktoré sú potrebné pre správnu funkciu mozgu, psychiky, imunitného systému či hormonálneho systému. - zvýšilo sa vstrebávanie tukov napr. ľanového oleja o 59% sa dostane z potravy do tela viacej a pri rybom oleji dokonca o 100%

- vstrebávanie vitamínov napr. kyslina listovej sa z čreva do tela dostane o 50% viacej

2.) zlepšuje bakteriálne zloženie v čreve a podporuje nárast zdraviu prospešných baktérii v čreve


3.) podporuje imunitu a zlepšenej komunikáciu medzi mikroorganizmami v čreve a imunitou.


4.) pôsobí proti deravému črevu Zdravé črevá sú kľúčom k zdravému telu a mysli. Črevo je domovom 70 % imunitného systému tela a má veľký vplyv na väčšinu základných funkcií tela. Pred vstupom živín do obehu, aby ich telo využilo, musia byť užité živiny najskôr vstrebané cez črevá. Mnohé živiny sa bohužiaľ vďaka mnohým faktorom zle vstrebávajú.

Čoskoro vám prinesieme rastlinný extrakt, ktorá má vedecky dokázané, že tento problém rieši. A toto nie je jedinou výhodou tejto suroviny.

Ďalšou dobrou správou je, že niektoré naše výrobky budú obohatené o túto špičkovú surovinu a to bez toho, aby sa zvýšila ich cena. Vždy sa snažíme pre ľudí robiť viacej a pripravovať pre ľudí hodnotné veci. A som hrdý, že toto sme pre vás pripravili. Veľmi sa teším, že vaše zdravie aj vďaka našim aktivitám bude môcť byť lepšie. A teší ma aj to, že sa to nedotkne vašej peňaženky.

A kedy to bude? Predpokladám koncom jesene by tento výrobok mohol byť k dispozícii, resp. budú nim obohatené niektoré naše výrobky, ktoré už poznáte a patria u nás medzi obľúbené.


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

88 views0 comments
bottom of page