top of page

Vypadávanie vlasov, zvýšené potenie, bolesti svalov, poruchy spánku, suchá pokožka, či úzkosť?

Updated: Jul 4, 2023

Trápi vás vypadávanie vlasov, zvýšené potenie, bolesti svalov, poruchy spánku, suchá pokožka, problémy s pamäťou, koncentráciou či dokonca úzkosti? Príčinou môže byť toto.

Vypadávanie vlasov, zvýšené potenie, bolesti svalov,  poruchy spánku, suchá pokožka, či úzkosť? Trápi vás vypadávanie vlasov, zvýšené potenie, bolesti svalov,  poruchy spánku, suchá pokožka, problémy s pamäťou, koncentráciou či dokonca úzkosti? Príčinou môže byť toto.

Po prečítaní nadpisu si asi mnohí povzdychnú, a možno sa v ňom našli. Pravdepodobne, v prevahe budú ženy. Ak už máte po štyridsiatke, pravdepodobne to pripisujete menopauze.


Áno, podobné problémy zažívajú ženy v čase menopauzy.

No menopauza za týmito problémami byť nemusí. Môže za tým byť znížená činnosť štítnej žľazy. Od stredného veku sa totižto riziko vzniku problémov so štítnou žľazou zvyšuje. Zníženie činnosti štítnej žľazy sa často prejavuje ako únava, potenie, vypadávanie vlasov, priberanie na váhe, ale aj suchou pokožkou, problémami s pamäťou a koncentráciou či nespavosťou.


Zle fungujúca štítna žľaza sa vyskytuje u cca 30% žien vo veku nad 45 rokov. Dokonca riziko zle fungujúcej štítnej žľazy sa v období menopauzy zvyšuje. Bohužiaľ, pre ľudí trpiacich zníženou funkciou štítnej žľazy, sú zmeny hormonálnej aktivity štítnej žľazy ľahko prehliadnuteľné a pripisované výlučne menopauze.


Ak trpíte problémami ako som opísal, podporte svoju štítnu žľazu cez výrobok Thyrofit Plus. Thyrofit Plus obsahuje prírodné extrakty, vitamíny a stopové prvky podporujúce štítnu žľazu. Látky obsiahnuté v Thyrofit Plus pôsobia protizápalovo, dodávajú látky potrebné na výrobu hormónov štítnej žľazy a stimulujú štítnu žľazu aby tvorila dostatok (nie nadbytok) hormónov, ktoré vaše telo potrebuje.


Thyrofit Plus si v akcii môžete kúpiť tu Akcia 2x ThyroFit PLUS (abczdravia.sk) a samostatne tu ThyroFit PLUS (abczdravia.sk).


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

890 views0 comments

Comentarios


bottom of page