top of page

Vedeli ste, že aj takto môžete zvýšiť výkonnosť imunity?

Updated: Mar 1, 2023

Momentálne je obdobie infekcií a chorôb. Veľa ľudí je chorých a trápia ich najmä infekcie. Ľudia často pri infekciách siahajú po zinku.

Na čo je dobrý zinok? Zinok je nevyhnutný pre mnohé procesy v tele. Zinok je spolu s horčíkom jedným

z najdôležitejších mikroživín, s ktorým nemôžete nič pokaziť pokiaľ sa užíva s mierou. Ak sa bojíte, že zinok vám zablokuje vstrebávanie medi, toto sa deje od dennej dávky 50mg, ktorá sa berie dlhší čas.

Zinok je potrebný napr.: - Pri infekciách - podporuje imunitné funkcie tak vrodeného ako aj adaptívneho systému - Je poztrebný na tvorbu hormónov štítnej žľazy - Na hojenie rán (vrátane popálenín), na kožu a sliznice, proti akné. - Pre zdravie kostí (osteoporóza), proti vypadávaniu vlasov. - Na reguláciu inzulínu , pri cukrovke II. typu - Pre mnohé steroidné hormóny - Na tvorbu melatonínu zo serotonínu - Pri alergiách a astme, hnačkách. - Pri ADHD, depresiách a pod.

Ale keďže je teraz obdobie chorôb a mnohí už zinok užívate mali by ste vedieť, že dôležité je dostať zinok do buniek imunitného systému. A na toto veľmi dobre slúži z prírodných látok kvercetín. Kvercetín sa veľmi dobre osvedčil pri mnohých infekciách ako účinná látka podporujúca imunitu. Je to aj pre jeho schopnosť "dobre natlačiť" zinok do buniek. Aj samotný kvercetín pôsobí antivirálne a preto kvercetín vytvára dobrú dvojičku k zinku.

V našom eshope si môžete kúpiť Kvercetin komplex. Kvercetín je tu patentovanou technológiou umietnený do fosfolipidov. Veľmi dobre sa takto vstrebáva a telo ho veľmi dobre využíva už pri malej dávke. Kvercetín je teraz v akcii s forIMUNOM - Akcia forIMUN + Kvercetin komplex (abczdravia.sk) a vo forIMUNE nájdete mnoho iných živín potrebných na správne fungovanie imunity a je tam okrem zinku aj meď. Kvercetín samotný kúpite tu Kvercetín komplex 60 kapsúl (abczdravia.sk)

Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com


653 views0 comments

Comments


bottom of page