top of page

Vaše úspechy - moja radosť.

Dobré správy od vás!

Vaše úspechy - moja radosť.

Príbeh č.1 - Vyriešená alergia?

"Dobrý deň, Andrej, nerada ruším, ale chcem sa spýtať.. Môže lactoferin zbaviť človeka alergických príznakov? Nasadila som si dávku 2 tabletky každý deň,nakoľko mám chronicky zápal hrdla. Bolesť hrdla zmizla a takisto nemám žiadne alergické prejavy. A to mám alergie na pele, roztoče a trávy...momentálne neberiem žiadne lieky na alergiu a veľmi sa z toho teším.

Samozrejme okrem toho užívam ešte céčko, magnézium, kurkumin a forimun + snažím sa stravovať nizko-sacharidovo, ale mám v strave ešte nejaké rezervy...pomaličky však robím kroky vpred. A to vďaka vám."


Príbeh č. 2 - Zahojenie ďasna po chirurgickom zákroku

"Dobrý deň pán Medveď, vedeli by ste mi poradiť, ktorý z vašich vitamínov si mám zakúpiť po zákroku. 26.7. u zubára mi odrezali kúsok ďasna z vrchu laserom, aby zub múdrosti mohol voľne narásť, keďže cez hrubé ďasno sa nemohol pretlačiť a 6 rokov tlačil na ďasno. Nechcem brať antibiotiká, no ďasno v okolí zákroku sa zapálilo, asi, bolí - jemná bolesť prechádza do ucha z ďasna." Výsledok: "Ucho aj s ďasnom prestali bolieť po 36 tobolkách lactoferínu"


Príbeh č. 3 - Mononukleóza

"Ahoj Andrej, tak chcela by som sa ti zo srdca poďakovať. Včera som bola na krvi a kontrole uzlín a všetko je v poriadku a v norme. Využívala som tie 2 balenia Lactoferínu plus tie ďalšie veci čo som užívala. "

Lactoferin Pure si v akcii môžete kúpiť tu https://www.abczdravia.sk/p-358/akcia-2x-lactoferin


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

211 views0 comments

Comments


bottom of page