top of page

Trápi vás vypadávanie vlasov?

Updated: Mar 1, 2023

Takto to vyriešili 3 z vás.

Príbeh č. 1

"Dobrý deň, dcéra, dospeláčka, už berie cca týždeň Beauty Hair, vždy po umytí vo vani kopu vlasov, no teraz o mnoho menej. Okrem toho berie denne 1000mg vitamínu C, zinok, vitamín D, občas probiotiká. ĎAKUJEM za rady, za všetko."


Príbeh č. 2

" Minulý rok som mala dlho problémy s vypadávaním vlasov a tak som išla hľadať nejaký prípravok u Vás na stránke a veru som sa nesklamala a našla - Beauty hair. Beriem ho cca 3 mesiace a mám veľmi dobré výsledky, presne také ako sú opísané v článku na blogu.

Po krátkom čase sa vypadávanie vlasov zastavilo a potom už nastalo výrazné zlepšenie. To, že nastalo výrazné zlepšenie mi potvrdila aj moja dlhoročná kaderníčka."


Príbeh č 3

"Dobrý večer Andrej, Beaty hair beriem poctivoa do vlasov som si striekala aj sprej M33+ . Cca mesiac. Vlasy prestali vypadávať, zahojili sa mi aj chrasty v hlave. Ďakujem veľmi pekne."

Prípravok proti vypadávaniu a výživu vlasov Beauty hair si v akcii môžete kúpiť tu - Beauty Hair 60 kapsúl (abczdravia.sk)


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com321 views0 comments

Comments


bottom of page