top of page

Toto nie je zázrak! Takto dobre funguje imunita ak má to čo potrebuje.

Updated: Mar 1, 2023

Tento týždeň vám píšem o lactoferíne a jeho účinkoch na infekčné ochorenia. Mnohí ste si moje odporúčania zobrali k srdcu a začali ho používať keď vám deti priniesli domov žo školy či škôlky nejakú infekciu. Aj včera mi prišlo od vás viacero príbehov (časom ich zverejním)

o tom ako vám Lactoferin Pure pomáha LACTOFERIN pure 60 kapsúl (abczdravia.sk)

a prečítajte si ho aj vy.

"Dobrý deň pán Medveď, ďakujem, dcérka je konečne zdravá! Syn nám zo škôlky doniesol opäť "suvenír" vo forme akéhosi vírusu. 2 dni teplota, 2 dni nič, 2 dni opäť teplota. K tomu sa pridružil kašeľ, najskôr suchý, po inhalovaní sa zmenil na vlhký, a zadný sopeľ. Po tom ako to syn prekonal, to dcéra chytila tiež a mne sa stavali chlpy, že opäť ten kolobeh na týždeň (možno viac). V prvý deň teploty, nám ale dorazil Lactoferin Pure. Nasadila som odporúčanú dávku (3x denne 2 tobolky) a teplota prestala stúpať. Do večera teplota zmizla a do rána prestala kašlať a sopeľ takmer úplne ustúpil tiež. Bojovala so zadnými sopľami....som nesmierne vďačná za Vaše výrobky a hlavne ochotu nám vždy pomôcť...nielen synovi pri HIT ale aj pri črevných virózach alebo akútnych dýchacích chorobách. ĎAKUJEME a ako aj doteraz, budem Vás len a len odporúčať pretože si to zaslúžite."


Lactoferín má dokázateľne preukázaný antivírusový účinok napr. proti HIV, HCV (vírus hepatitídy typu C) , HBV (vírus hepatitídy typu C), vírusom chrípky, HPV a poliovírusu (spôsobuje detskú obrnu) a to tak: - že sa viaže priamo na vírusy - nedovolí vírusom aby sa dostávali k železu, ktoré vírusy potrebujú na svoje prežitie - alebo sa viaže na miesta, cez ktoré sa vírus dostáva do bunky, kde sa dokáže rozmožovať a spôsobovať tak zápal.


Tu sú nejaké štúdie o účinnosti lactoferínu voči vírusom

P.P. Ward, E. Paz, O.M. Conneely Multifunctional roles of lactoferrin: a critical overview Cell. Mol. Life Sci. : CMLS, 62 (22) (2005), pp. 2540-2548

R.K. Kanwar, N. Singh, S. Gurudevan, J.R. Kanwar Targeting hepatitis B virus and human papillomavirus induced carcinogenesis: novel patented therapeutics

Lang, N. Yang, J. Deng, K. Liu, P. Yang, G. Zhang, C. Jiang Inhibition of SARS pseudovirus cell entry by lactoferrin binding to heparan sulfate proteoglycans.


Na obrázku pod textom je znázornený lactoferín (v skratke LF), ktorý nedovolí vírusu SARS-CoV 2 vstúpiť do bunky a tým chráni telo pred zápalom a šírením infekcie. V zelenom obrázku vidíte čo sa udeje keď tam lactoferín nie je a ružovom keď tam lactoferín je. Lactoferín nepustí vírus aby si sadol na miesto v bunke, (to miesto sa volá receptor), cez ktorý sa vie vírus dostať do bunky. Lebo vírusy sa môžu množiť iba v bunke. Mimo bunky nie.

Preto, keď vidíte, že sa objavia znaky infekcie, je dobré hneď nasadiť Lactoferín, aby ste zabránili šíreniu infekcie a tým aj zabránite šíreniu zápalu. Majte lactoferín doma a určite ho oceníte keď niekoho doma chytí infekcia a vy budete vedieť hneď nasadiť účinnú látku, ktorá naozaj funguje. Lactorenín je pritom telu vlastná látka a úplne bezpečná.

Lactoferín si môžete kúpiť tu LACTOFERIN pure 60 kapsúl (abczdravia.sk).


Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk https://www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com


2,891 views0 comments

Comments


bottom of page