top of page

Toto mi napísala jedna z vás.

Dobré správy od vás!

Toto mi napísala jedna z vás.

"Dobrý deň pán Medveď, idem sa aj ja s Vami podeliť o ďalší doslova zázračný účinok spreju M33+. Vďaka nemu sme sa veľmi rýchlo a hlavne bezbolestne zbavili nepríjemných detských molusiek, ktoré nás trápili už skoro rok. Malá má teraz 2 roky a 4 mesiace. Skúsili sme všetko možné, ale aj tak sme nakoniec skončili u kožnej doktorky, ktorá jej to musela trikrát vyškrabovať. Čisté "týranie" dieťaťa. Povedala som si, že už nikdy viac. Keď sa znova objavili, bolo to čisté zúfalstvo. Zrazu prišiel nápad nastriekať M33+ priamo na molusky, keďže do úst veľmi nechcela. Striekala som jej to 2-3x denne pri prezliekaní a po dvoch dňoch zostávali z molusiek len chrastičky. Patrí Vám obrovské ĎAKUJEM!"


M33+ podporuje imunitu a imunita zohráva kľúčovú úlohu pri riešení vírusových a bakteriálnych ochorení. Preto M33+ môžete smelo používať pri všetkćh ochoreniach kde je pôvod infekcia vírusmi, baktériami či plesňami.

Sprej M33+ si v akcii môžete kúpiť tu Akcia 2x M33+ (abczdravia.sk).


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie to čo máme. Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

385 views0 comments

Comments


bottom of page