top of page

Tip od vás ako na črevné virózy a zvracanie

Updated: Oct 4, 2022

Mnohí z vás mi píšete príbehy ako vám pomohli naše výrobky. Za to som veľmi vďačný, lebo neraz mi dáte informácie ktoré sú veľmi cenné nielen pre mňa ale môžu pomôcť aj vám. Preto sa aj dnes chcem podeliť so skúsenosťou, ktorú mi napísala jedna mladá dáma. A keďže je veľa črevných viróz, dúfam, že vám tieto informácie pomôžu.

"Dobrý deň pán Medveď, musím Vám napísať moju čerstvú skúsenosť. Prekonali sme práve celá rodina črevnú virózu. Ja užívam pravidelne probiotiká Mikroveda Life a akáciovú vlákninu a deti Čistý noštek a Šťastné bruško. Síce nás viróza neobišla úplne, ja som zvracala len jediný krát, deti tiež a párkrát ich prehnalo, ale manžel, ktorý neužíva nič skončil najhoršie. Zvracal asi 5-6 krát, potom skončil na WC. Bol úplne vysilený a ubolený. Nijako sme nevedeli zastaviť zvracanie. Všetko išlo okamžite von. Ako poslednú záchranu som skúsila Šťastné bruško PROBIO 50g (abczdravia.sk). Zarobila som mu ho do trošky vody - jednu odmerku, ktorú vypil na dvakrát a okamžite sa mu polepšilo. Na druhý deň som mu dala ešte Akáciová vláknina 300g (abczdravia.sk) a okrem toho, že bol ešte slabý bol už úplne v poriadku. Takže sa mi potvrdilo, že starať sa o svoje zdravie sa naozaj oplatí a má to zmysel."


Ak máte aj vy nejaké tipy a skúsenosti ako by si mohli s našimi výrobkami pomôcť iní ľudia napíšte mi ich na tento mail: andrej.medved9@gmail.com a ja ich rád zverejním pre ľudí.


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie to čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com

297 views0 comments

Comentários


bottom of page