top of page

Tieto infekcie vás momentálne trápia

A dnes vám ponúkam riešenie, ako sa im vyhnúť a keď ich dostanete, je tu riešenie ako ich lepšie zvládnuť.

Tieto infekcie vás momentálne trápia a dnes vám ponúkam riešenie, ako sa im vyhnúť a keď ich dostanete, je tu riešenie ako ich lepšie zvládnuť.

Mám kovid, ako to mám lepšie zvládnuť? Moje dieťa má kovid čo s tým? Dcéra má kovid a má vysoké teploty, bojím sa aby to nedostalo aj moje druhé dieťa. Takéto a podobné otázky mi v poslednej dobe chodia. Podľa všetkého sa tu znova rozmohla infekcia kovidu.


Keďže často dostávam otázku čo robiť, aby som kovid nedostal a ako to lepšie zvládnuť, urobím na to príspevok, aby som nemusel odpisovať všetkým čo mi píšu.


Na prevenciu použite Lactoferin Pure. Ak sa denne použije cca 200mg lactoferínu (1 tobolka) spolu s vitamínom C a Zinkom, táto kombinácia živín lepšie chráni pred vznikom infekcie. Lactoferin bráni naviazaniu vírusu na bunku, čím sa nemôže spustiť infekcia, lebo vírusy pôsobia jedine ak sa dostanú do bunky. Bez naviazania na bunku to nejde.


Keď sa študoval vplvyv 1425 klinických látok z knižnice molekúl amerického Úradu pre potraviny a liečivá (FDA) na ich antivírusovú aktivitu proti vírusu spôsobujúceho kovid, laktoferín bol označený ako najúčinnejšia látka.


Laktoferín ukázal svoj potenciál aj pri liečbe kovid. Metaštúdia z Anglicka ukázala, že laktoferín má preukázateľný účinok pri minimalizácii rizika respiračných infekcií a tiež ako vhodný doplnok pri kovide.


Pri infekcii, ak už prepukne, dávajte Lactoferin Pure vo vyšších dávkach. Tu nájdete aké dávky pri chorobe - Lactoferin pure (andrejmedved.sk). Vysoké dávky sa dávaju počas celej choroby. Lactoferín v prémiovej kvalite teraz nájdete v našom eshope v rôznych akciách tu:


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme

Andrej Medveď a jeho team

299 views0 comments

Commentaires


bottom of page