top of page

Terapeutický prístup pri regenerácii čreva

Pri poruchách mikrobiómu je dôležité dávať nielen probiotiká, ale aj protizápalovo a antioxidačne pôsobiace látky, enzýmy a látky potláčajúce rast choroboplodných baktérií. A na tieto účely je určený výrobok MikroVeda BALANCE ACTIVATE.

Terapeutický prístup pri regenerácii čreva

Tento produkt je vhodný nielen pri črevných ochoreniach ale aj pri systematických metabolických poruchách ako je diabetes.


Ktoré fermentačné zložky sú v MikroVeda BALANCE ACTIVATE okrem bežnných probiotických mikroorganizmov?


Papája, semená granátového jablka, ananás, oregano a OPC (oligomérne proantokyanidíny) sú prírodné zložky, ktoré majú antimikrobiálne a protizápalové vlastnosti. Dokážu spomaľovať rast škodlivých baktérií, parazitov a zároveň podporovať rast zdraviu prospešných baktérií.

Mikroveda BALANCE ACTIVATE obsahuje enzým papaín, ktorý štiepi bielkoviny, čo veľmi pomáha oslabenému tráviacemu systému. Fermentované semená granátového jablka obsahujú silné antioxidanty, so schopnosťou znižovať zápaly v tráviacom trakte a obmedzujú rast škodlivých mikroorganizmov.


Enzým bromelaín, ktorý sa vo výrobku tiež nachádza pomáha pri trávení. Pri fermentovaní vznikajú látky, ktoré podporujú aby v čreve bolo správne pH. Správne pH je dôležite pre dobré vstrebávanie živín, podporuje vylučovanie toxických látok a bráni premnoženiu choroboplodných baktérií.


Fermentované oregano má antimikrobiálne vlastnosti, môže pomôcť v boji proti choroboplodným mikroorganizmom v čreve.


OPC má silné antioxidačné vlastnosti a môže znížiť zápal spôsobený škodlivými baktériami.

Pri výrobe Mikroveda BALANCE ACTIVATE sa používajú aj prírodné kvasinky podporujúce správne osídlenie čreva zdravými mikroorganizmami.


Tekuté fermenty a látky v nich obsiahnuté sa dobre vstrebávajú a podporujú trávenie už u ústnej dutine.


Výrobok je v BIO kvalite a je živý, čiže všetky mikoroganizmy tam žijú. Je bez GMO.

Mikroveda BALANCE ACTIVATE - prirodzená očista hrubého čreva a podpora dobrého trávenia.


Mikroveda BALANCE ACTIVATE ma podobnú chuť ako M33+ a ak vaše deti milujú chuť M33+ toto budú milovať tiež.


V našom e-shope sme pripravili na tento výrobok akciu s výrobkom Prázdne črievko Akcia Balance Activate a Prázdne črievko (abczdravia.sk).

Samostatne ho nájdete tu Prázdne črievko (abczdravia.sk).


Prázdne črievko je výrobok vhodný pri: - zápchach - oslabenej imunite - zápaloch čreva - poruchách trávenia - divertikulitíde - alergiách - nadmernej plynatosti - žalúdočných vredoch

Nedávno mi napísala jedna mamička akú má skúsenosť s Prázdnym črievkom pri tvrdej stolici u svojho dieťaťa "Chcem sa poďakovať za rady ohľadom Prázdneho črievka naozaj synovi pomohlo."


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

560 views0 comments

댓글


bottom of page