top of page

Takto vám pomáha M33+!

Updated: Apr 18, 2023

4 príbehy o tom, ako M33+ pomáha.

Príbeh č. 1: Zápaly močových ciest

Tak ti píšem po roku, čo sa mi už neopakoval môj problém, s ktorým som sa trápila viac ako 20 rokov. Boli to zapáli močových ciest, opakujúce sa hlavne v jarnom a jesennom období, 4 - 6 krát ročne. Niekoľko krát som skončila na pohotovosti/s bolesťami obličiek a krvavými hrčami v moči/, kde bol vždy ten istý scenár...antibiotiká, ktoré síce zabrali asi na druhý deň, ale problém nevyriešili!!! Naposledy som si povedala, že sa idem liečiť sama, a naordinovala som si zázrak menom M33+. Striekala som si ho presne tam, z kadiaľ mi ten krvavý moč vychádzal. Okrem toho som používala Vagifloru, ktorú som si vkladala ráno aj večer. Užívala som vtedy aj vitamín B, a samozrejme probiotiká. Táto moja procedúra trvala asi týždeň...asi na tretí deň som cítila úľavu. Do dnešného dňa používam M33+ preventívne, tak, ako vtedy. A nielen tam, ale striekam si ho všade, do úst, na tvár a kde treba... Ďakujem ti za tak skvelé produkty, nech sa ti darí v tom, čo robíš ...Pekný deň.


Príbeh č 2: Problémy s kožou

Ďakujem za M33+, vyliečené problémy v nose, striekané na jazyk a čo je úžasné, začala som mať takú suchšiu, podráždenú pokožku na tvári, po 3 dňoch hladká a v pohode.


Príbeh č. 3 : Nosné mandle a sople

M33+ nám zachránil nosné mandle, podľa môjho názoru. Dovtedy sme opakovane užívali Pamycon a Uniflox na striedačku. M33+ zaberie v asi 70% sopľov. Tak ešte raz veľká vďaka vám aj všetkým, čo vám pri práci pomáhajú.


Príbeh č. 4: Pleseň na nechtoch

Na palcoch na nohách( nechtov) som mala škaredú pleseň. Začala som si na to striekať M33+ a pleseň je pomaly preč, mám krásne zdravé nechty! Úžasný výrobok Andrej!

M33+ v akcii si môžete zakúpiť tu:

A samostatne tu:Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com

2,363 views0 comments

Comments


bottom of page