top of page

Takto pomáha malý-veľký zázrak na dovolenke.

Sprej M33+ ste nazvali malým-veľkým zázrakom Nazvali ste ho tak preto, že obsahom malý výrobok má široké možnosti použitia. Sám som prekvapený, kde všade ho dokážete použiť a ako dobre funguje. Tu je ďalší príklad jeho účinnosti a všestrannosti.

Takto pomáha malý-veľký zázrak na dovolenke.

"Ahoj Andrej. Rada by som ti napísala ďalšiu dobrú skúsenosť so sprejom M33. Nedávno sme boli s priateľmi na dovolenke pri mori. A už po ceste autami (deti pripútané v autosedačkách začal mať najmladší člen posádky (3 ročný chlapček) problémy s predkožkou. Mával to už v minulosti (zúženie, prilepenie, následne zápal) a od doktorov vždy dostal antibiotiká. Lenže tentokrát žiadne po ruke neboli. Ja som hneď vytasila M33+. Stále sme striekali, podchytili sme to skoro. A úžasný výsledok. Po dvoch dňoch po zápale ani stopa. Takže sme si užili celú dovolenku bez problémov. Teším sa. Super. Pozdravujem Vás"

M33+ si v akcii môžete kúpiť tu Akcia 2x M33+ (abczdravia.sk).


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

145 views0 comments

Comments


bottom of page