top of page

Takto pomáha počas choroby Lactoferin Pure vašim deťom

Updated: Mar 1, 2023

Prečítajte si pár príbehov, ktoré nás potešili.

Príbeh č. 1

"Minulý týždeň som od vás objednávala Lactoferin a Immuse. Dcérke to pomohlo. Po rád dňoch čo bola konečne zdravá začala sopliť a kašľať. Mala ťažký december a január, začalo to sopľami, prešlo to k chrípke až chlamýdiovemu zápalu pľúc. Kopec antibiotík v sebe, ale dostala sa z toho. A pár dní na to ako som napísala zasa sople, zrejme od staršej dcérky ktorá prišla sopľavá zo školy. Okrem toho na jeseň zápal ucha a stále niečo čo samozrejme donesie zo škôlky."


Príbeh č. 2

"Dobrý deň Andrej, v prvom rade sa chcem veľmi poďakovať za vaše produkty, podľa mňa sú zázračné! Dcérka prišla vo štvrtok zo školy s bolesťou hrdla. Hneď sme nasadili Lactoferin, na druhý deň, už žiadnu bolesť hrdla nemala, ale mala veľmi upchatý nos, čo u nás znamená katastrofu nakoľko má polypy v nose a hneď jej to strelí do ucha! Začali sme teda každé dve hodiny krhličkovať vincentkou a nasledne sme kvapkali M33+ ústny sprej 50 ml (abczdravia.sk). Dnes je nedeľa a dcéra je skoro zdravá!"


Príbeh č. 3

"Syn 7r dosť kašľal a soplil a úplne sa to zastavilo po 1,5dni užívania Lactoferinu a Immuse IMMUSE® 30 kapsúl (abczdravia.sk). Dcérka 2,5r mala len 2dni teplotu do 38 aj to myslím, že vďaka Immuse a Lactoferine. U nás to robí ozaj zázraky... som veľmi vďačná."

Lactoferin Pure si môžete teraz kúpiť v akcii s Lipozomálnym vitamínom C tu Akcia Lactoferin a Lipozomálny vitamín C (abczdravia.sk). Kúpou tejto akcie ušetríte 15,00 EUR.


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com


782 views0 comments

Commentaires


bottom of page