top of page

Takto jedna z vás pomohla svojej dcérke. Inšpiruje tým aj vás?

Updated: Jul 4, 2023

"Ďakujem Vám, pán Medveď, čítam si všetko, čo píšete, vďaka Vašim výrobkom moja dcéra (5 rokov) je v perfektnej kondícii."

Takto jedna z vás pomohla svojej dcérke. Inšpiruje tým aj vás?

Keď na ňu niečo lezie, navýšim Immusse 3x1, keď je to vážnejšie pridám aj Lactoferin pure 60 kapsúl (abczdravia.sk) a IMMUSE® 30 kapsúl (abczdravia.sk) tiež 3x2 a do 2 dní je úplne bez príznakov. Boli časy keď jej začala nádcha, kŕče v bruchu, končilo to zvracaním hlienov a nezastaviteľným kašľom - na ten pomáha dokonalo Čistý noštek 4 odmerky vypiť do 10 minút, mohla pokojne spať, ale teraz už k ničomu takému nedochádza. Asi najviac vďaka Immuse a M33+ a aj do nosa. Len som Vám to chcela dať vedieť, ľudia v mojom okolí si robia zo mňa srandu. lebo moja odpoveď na každý zdravotný problém je Vaše meno, ale veľa z nich posmievačikov skúsili a zistili, že nie som Andrej Medveď lady, ale že to naozaj robí svoju robotu. Neviem si už ani predstaviť ísť do lekárne a kupovať tam hocičo. Ďakujem za pokoj ktorý mám v sebe keď moje dieťa ochorie."


Ďakujem vám, že sa podelila s nami s vašou skúsenosťou. Prajem vám veľa síl na vašej ceste

a som rád, že ste našla pokoj.


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com

180 views0 comments

Comments


bottom of page