top of page

Škola sa blíži a váš strach o zdravie detí narastá

Dnes o tom, ako im posilniť imunitu, ktorá ich bude lepšie chrániť pred chorobami.

Škola sa blíži a váš strach o zdravie detí narastá

Vírusy sú postrachom prichádzajúcej jesene a školského roka. Vírusy sú zodpovedné za mnohé respiračné ochorenia. Sú postrachom pre rodičov, ktorých deti nastúpia do škôlok a škôl. Najmä respiračné ochorenia, ktoré sa v kolektíve prenášajú kvapôčkami uvoľňujúcimi sa z dýchacich ciest kašľaním, kýchaním, vytvoria nočné mory pre matky, ktoré budú počas školského roka riešiť kašlíky, soplíky u svojich ratolestí.


Deti budú neraz často choré a najmä matky budú rozmýšľať kto s deťmi zostane doma keď sú deti choré. Často bude počuť ponosy matiek na iné nezodpovedné matky, čo pustia deti do škôlky či školy choré a tie dokážu preniesť infekciu na ich doteraz zdravé deti.


Matky si už dnes, poznajúc ako to chodí, kladú otázku, čo dávať svojim deťom, aby si ušetrili čo najviac zo starostí, ktoré popisujem.


Kontaktu s vírusmi nikto zabrániť nevie. Ani keď sme v minulosti robili prísne opatrenia na šírenie respiračných vírusov s tým, že sme boli ochotní pozatvárať ľudí doma a znemožniť im stretávanie, nepodarilo sa nám to.


Čo môžeme urobiť je pomôcť telu a imunite cez prírodné látky lepšie bojovať s vírusmi a takúto látku vám dnes predstavím a poviem vám, ako účinkuje. Tou látkou je kyanidín-3-sambubiozid.


Kyanidín-3-sambubiozid sa nachádza v plodoch európskej bazy čiernej. Má veľmi zaujímavé účinky na množenie chrípkového vírusu, ktorý je podobný ako majú liečivá - antivirotiká. Táto prírodná látka sa dokáže pripojiť k vírusovému enzýmu neuramidáza.


Neuraminidáza je enzým na povrchu mnohých vírusov, ktorý umožňuje uvoľnenie vírusu z bunky, kde sa vírus rozmnožil. Kyanidín-3-sambubiozid sa dokáže pripojiť k tomuto enzýmu a znížiť jeho aktivitu a tým znemožní uvoľňovanie vírusov z buniek a šírenie v tele.


Extrakt z plodov bazy čiernej, ktorý používame v našom výrobku, navyše, ako jediný na svete obsahuje špeciálne polysacharidy, ktoré aktivujú imunitný systém dýchacích ciest, čo umožňuje aby boli vírusy včas likvidované imunitnými bunkami a nedostávali sa do tela.


Takto vám nami používaný patentovaný extrakt z plodov bazy čiernej môže pomôcť chrániť deti ale aj seba pred infekciami horných dýchacích ciest.


Patentovaný extrakt z plodov bazy čiernej si môžete kúpiť v akcii tu Akciový balíček na respiračné ochorenia s vami obľúbeným sprejom M33+, ktorý nazývate pre jeho účinky "malý - veľký zázrak".


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

237 views0 comments

Comments


bottom of page