top of page

Príbehy o tom, ako ste deťom posilnili imunitu

Prečítajte si, ako ste deťom posilnili imunitu a vyriešili akútne infekcie s horúčkami a nielen u detí!

Príbeh. č. 1: Zvýšená odolnosť voči chorobám

"A súčasne sa pochválim aspoň s výsledkami u dcéry, od septembra bola chorá každý druhý týždeň, schytala aj mononukleózu, našťastie obstála celkom dobre, až na zníženú imunitku a viete si predstaviť čo nasledovalo. Stačilo keď sa na ňu niekto chorý iba pozrel a už mala sopel.


Nakoľko k nám do rodiny pribudlo bábätko, stavila som na vaše produkty, sledovala som príspevky kto čo dostáva. Začali sme striekať M33+. Čistenie nošteka, inhalovanie a preplachovanie počas choroby je u nás bežná záležitosť, ale pridali sme probiotiká Čistý noštek PROBIO 50g (abczdravia.sk), M33+ ústne kvapky MÄTA 50 ml (abczdravia.sk), samozrejme aj Šťastné bruško PROBIO 50g (abczdravia.sk) (tomu vďačím sa každodennú stolicu u dcéry) a forIMUN 60 kapsúl (abczdravia.sk) a Lactoferin pure 60 kapsúl (abczdravia.sk). Klopem, naposledy bola so soplíkom doma iba cez víkend a konečne dala aj dáky mesiac v škole. Tak sa teším a ďakujem."


Príbeh č. 2: Problémy s horúčkami a akútnou infekciou vyriešené

"Najprv chcem vyzdvihnúť vaše produkty, úplný zázrak, Lactoferin pure 60 kapsúl (abczdravia.sk) je úplne topka. Partner od soboty vo vysokých horúčkach a nie a nie sa z dostať z toho (neužíva žiadny váš produkt, nebudem ho nútiť aj keď pred dvoma dňami som mu to núkala, lebo mal suchý kašeľ, nechcel, jeho problém). O deň v na to v nedeľu začal horúčkovať 6 mesačný kojení syn. Horúčkoval dva dni, potom všetko utíchlo. V utorok sme boli u doktora, mal čisté dýchanie, žiadne zapálene hrdlo. Dcéra 6 rokov (tri mesiace Prázdne črievko, Immunse, Forimun, mesiac vitamín D3K2, Zinok) ochorela o ďalší deň v pondelok. Mala vysoké horúčky 39,9 °C a suchý kašeľ a zvracala celý deň. V utorok sme išli k doktorovi, u malého povedal že dýchanie je čisté a ani nemá chytené hrdlo. U dcéry predpísal anitibiotiká (ktoré nebolo možné nájsť, iba objednať), že to vyzerá na angínu, ale dcéru nič nebolelo a ani nebolí. Ja som nasadila Lactoferin pure 60 kapsúl (abczdravia.sk), Kvercetín komplex 60 kapsúl (abczdravia.sk), M33+ ústny sprej 50 ml (abczdravia.sk), Vitamín C pufrovaný 60 kapsúl (abczdravia.sk), LongVida® optimalizovaný kurkumín 60 kapsúl (abczdravia.sk). V stredu už nemala vysoké horúčky najvyššia bola 38 °C a štvrtok žiadna teplota. Zatiaľ sa drží. Ja som v stredu začala horúčkovať, bolesti hlavy, upchatý nos a hrče v krku, nasadila som si Lactoferin, kvercetin, M33, kurkumin a pufrované C od horúčky, som nič nebrala, keďže kojím, nechcela som riskovať a nevedela som, ktoré môžem. Plne a oddane som nechala svoje telo pracovať s tým, že vaše produkty mi boli doslova padákom. Dnes vo štvrtok žiadna horúčka, žiadne bolesti iba kus upchatý nos.

Ešte by som doplnila, že partner skoro tri týždne úplne KO systém, z toho 9 dní horúčky. Čo u mňa 4 dni, dva dni horúčky, u dcéry týždeň a to 3 dni horúčky. A dcére som ani antibiotika nepodala, lebo kým sme sa k ním dostali, s vašimi produktmi bola už fit."


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com

391 views0 comments

Comentarios


bottom of page