top of page

Pozrel som si čo to je, fotky ako to vyzerá a zostal som v šoku že to pomáha aj tu.

Updated: Oct 4, 2022

V podstate pravidelne dostávam od vás správy ako ste si pomohli so sprejom M33+ od firmy Mikroveda. Prečítajte si príbeh pani, ktorá trpí ochorením Erythema nodosum. Doteraz som sa s tým nestretol a musel som si prečítať čo to je. A toto som našiel.

Erythema nodosum je ochorenie charakterizované náhlou tvorbou erytematóznych ložísk v podkoží so symetrickou distribúciou. Bolestivé uzly majú rôznu veľkosť, od jedného do niekoľkých centimetrov, nezvyknú prečnievať nad povrch kože. Vyzerajú ako nízke hrbolčeky. Ich farba je spočiatku do ružova až červená, neskôr sa v priebehu niekoľkých týždňov až mesiacov mení na fialovú, nakoniec hnedú.


Ale ideálne ak si dáte do Googlu a pozriete si ako to vyzerá. A keď som to uvidel ja a prečítal si ako pomohol pani M33+ ústny sprej 50 ml (abczdravia.sk) bol to pre mňa doslova šok - zázrak. Aký názor na to máte vy? Napíšte mi do komentárov. A tu je ten príbeh.


"A Andrej, na pokožku na nohách zničenú po erythema nodosum som si začala striekať sprej M33+ M33+ ústny sprej 50 ml (abczdravia.sk).


Čítala som odkazy od ľudí, ktorí si to dávali na ekzémy a pomohlo im to. Pokožka sa mi začala veľmi zlepšovať. Nie je taká suchá a taká tenká. Už nemám pocit, že si musím stále tu pokožku nejako masírovať lebo som v nej mala nepríjemné pocity, všetko ma na nohách ťahalo, už sa mi skoro vôbec nešúpe. Je to zázrak . "


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie to čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk

tel. 0911 295 859

andrej.medved9@gmail.com

586 views9 comments

9 Komentar
SukaSukaSukaSukaSuka
bottom of page