top of page

Pomáha to!

Updated: Apr 18, 2023

Vždy, keď uvedieme nový výrobok som v očakávaní aké reakcie mi od ľudí prídu. Záleží mi na tom, aby to, čo robíme, pomáhalo ľuďom. A včera mi prišla už prvá reakcia na Pokojnú myseľ od mojej fyzioterapeutky. Tak si ju prečítajte aj vy.

"Ahoj Andrej. Musím ti napísať, lebo sama som v šoku . Ty ma poznáš (veď spolu cvičíme nejaký ten rôčik) a veľa sa rozprávame. A tak vieš že vždy som ti hovorila, že vzhľadom na to, že mám toho veľa(rodina- 2 deti, práca, povinnosti) som v napätí, a odjakživa zle zvládam kritické situácie, časový stres, zhon, ... cítim vnútorné napätie a som dosť výbušný typ (neviem prečo). No a samozrejme ma to dosť trápi. To aké sú niekedy moje reakcie. Najmä čo sa detí týka( výbuch) ktorý sa snažím potlačiť ( no nie vždy to ide.


Vždy som srandovala - vymysli niečo na ukľudnenie. A ten deň prišiel. Ty si mi v piatok doniesol tvoj nový produkt - POKOJNÁ MYSEĽ. Hneď som si dala 2 tobolky... A fakt už v ten večer som cítila, že som bola omnoho pokojnejšia. Že to čo ma dovtedy vytočilo, som zrazu zvládla z oveľa väčším prehľadom. A tak si vravím, to nie je možné...Ale je!!! Ďalej pokračujem v užívaní( 2 tobolky na deň) a fakt cítim, že som oveľa pokojnejšia, kľudnejšia... ani neviem ako to nazvať... proste iná... V situáciách, kedy ma deti vytočili, som teraz zostala pokojná. Som ti nesmierne vďačná, lebo ma to veľmi trápilo (najmä kvôli deťom) veď komu prospeje nervózna mama...Takže za mňa veľká spokojnosť až zázrak. A budem účinky sledovať aj naďalej. Lebo už veľa krát som sa presvedčila, že tvoje produkty proste fungujú. Ešte raz ďakujem že si tu pre mňa - pre nás a za tvoju tvrdú prácu Budem sa na teba tešiť v piatok."


Pokojnú myseľ si môžete kúpiť tu - Pokojná myseľ (abczdravia.sk).


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com

146 views0 comments

Comments


bottom of page