top of page

Pomáha aj pri laryngitídach?

V poslednej dobe mi píše veľmi veľa nešťastných mamičiek, ktorých deti trpia laryngitídami, či Lactoferín Pure pomáha pri laryngitídach.

V poslednej dobe mi píše veľmi veľa nešťastných mamičiek, ktorých deti trpia laryngitídami, či Lactoferín Pure pomáha pri laryngitídach.

Laktoferín je cennou zložkou (vrodenej, nešpecifickej) imunity. Vrodená imunita je prvou obrannou líniou proti patogénnym mikroorganizmom, ktoré sa snažia preniknúť do tela cez sliznice. Úlohou laktoferínu je obmedziť zápalový proces, obmedziť poškodenie tkaniva a zabrániť systémovému zápalu a poškodeniu tkanív.


Laktoferín je imunitný multitalent, ktorý má: - Antibakteriálny účinok voči patogénnym baktériám - protivírusový účinok - Protiplesňový a antiparazitický účinok - Posilňuje imunitný systém - Antialergický účinok - Antioxidačný a protizápalový účinok - Priaznivo pôsobí na črevnú mikroflóru - Podporuje regeneráciu tkaniva


Lactoferin je vhodný užívať ako prevencia infekčných chorôb (vírusy, baktérie, plesne, parazity) tak zdravými ľuďmi ako aj ľuďmi s oslabeným imunitným systémom. U mnohých ľudí dokážu infekcie spúšťať tzv. oportúnne mikroorganizmy.


Oportúnne infekcie sú infekcie spôsobené organizmami, ktoré za normálnych okolností ochorenie nespôsobia, lebo ich zdravý organizmus zvládne bez problémov. Laktoferín je účinný pri posilňovaní imunity a teda bráni týmto infekciám.


Laktoferín je vhodný aj pri liečbe Ako doplnková liečba tak akútnych ako aj chronických a opakujúcich sa infekčných ochoreniach ako je: - žalúdočný vred - gastrointestinálne infekcie - laryngitídy - infekcie dýchacích ciest - chrípka - kožné infekcie vrátane tinea corporis - mykotická kožná infekcia - HIV - hepatitídy - na zmiernenie psychického stresu (Shinjo, 2018) - pri liečbu alergií (Kruzel, 2006) - preventívne na udržanie orálnej (ústnej) a črevnej mikrobiotickej rovnováhy (Lönnerdal, 2009; Tomita, 2009; Vega-Bautista, 2019) - u starších ľudí je znížená tvorba laktoferínu, preto je ho dobré užívať aj v seniorskom veku


Lactoferín v mimoriadnej čistote a prémiovej kvalite si v akcii môžete kúpiť tu Akcia 2x Lactoferin (abczdravia.sk) a samostatne tu Lactoferin pure 60 kapsúl (abczdravia.sk).


Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

643 views0 comments

Comentários


bottom of page