top of page

Podporte zdravie čriev a imunitu s Laktoferinom Pure + vaše skúsenosti, ktoré vyrážajú dych.

Laktoferin je zázrak prírody pre imunitu a to nielen človeka. Laktoferín je nevyhnutnou súčasťou nášho imunitného systému. Laktorín stojí v prvej línii a chráni telo pred infekciou a zápalom. Laktoferín chráni pred infekciami horných dýchacích ciest a gastrointestinálneho traktu.

Laktoferin je zázrak prírody pre imunitu a to nielen človeka. Laktoferín  je nevyhnutnou súčasťou nášho imunitného systému. Laktorín stojí v prvej lídnii a chráni telo pred infekciou a zápalom. Laktoferín chráni  pred infekciami horných dýchacích ciest a gastrointestinálneho traktu.

Laktoferín je tvorený bunkami našich slizníc a nachádza sa najmä v slizniciach dýchacích ciest, tráviaceho traktu a vagíny, ako aj v slzách. Laktoferín vylučujú aj niektoré biele krvinky, keď sa aktivujú v oblastiach infekcie.

Laktoferín posilňuje imunitný systém a zároveň zmierňuje nadmernú zápalovú reakciu, ktorá sa neraz vyskytuje pri mnohých vírusových infekciách (tzv. „cytokínová búrka“ spôsobená nekontrolovanou aktiváciou imunity).

Laktoferín ovplyvňuje počet bielych krviniek, najmä tých takzvaných „prirodzených zabíjačských buniek“, ktoré sú schopné doslova zabíjať vírusy a iné mikróby. Laktoferínom prispieva k lepšiemu zloženiu črevnej mikroflóry (Tomita, 2009).


Laktoferín môže prispieť k: - zníženiu priepustnosti čreva - spomaleniu alebo zabráneniu rastu škodlivých patogénov nielen v čreve ale na všetkych slizniciach - zlepšeniu rast a dozrievanie buniek slizníc a nervových vlákien čreva - vysiela signály, ktoré spúšťajú protizápalové a prozápalové reakcie na vyváženie črevnej flóry (Vega-Bautista, 2019).

Laktoferín podporuje rast určitých probiotických kmeňov, pôsobí ako prebiotikum. Laktoferin vykazoval silnú prebiotickú aktivitu pri 10 probiotických kmeňoch vrátane Bifidobacterium breve, Lactobacillus coryniformis, L. delbrueckii, L. acidophilus, B. angulatum, B. catenulatum, Pediococcus pentosaceus, L. rhamnosus a L. paracasei (Chen, 2017).

Ďalšia štúdia ukázal, že laktoferín má stimulačný účinok na rast bifidobaktérií (Lönnerdal, 2009).


Výskum na dojčatách ukázal, že dojčenská výživa obsahujúca 1 g/l laktoferínu vytvára fekálnu flóru, v ktorej dominujú probiotické bifidobaktérie, na rozdiel od dojčenskej výživy obsahujúcej málo alebo žiadny laktoferín (Tomita, 2009). Toto je dôležite napr. pre deti ktoré sa narodili cisárskym rezom, lebo tie majú vďaka pôrodu cisárskym rezom menej bifidobaktérii a rovnako aj deti na umelom mlieku.


Na pravidelné každodenné užívanie laktoferínu napr. na podporu čreva či podporu imunity sa odporúča užívať 100-300mg lactoferinu denne (Mulder, 2008; Williams, 2003). Vyššie dávky sú tiež úplne bezpečné!


Tu sú niektoré vaše skúsenosti s Lactoferin Pure, ktoré ste mi za posledných pár dní poslali vy.:


"Musím potvrdiť, Lactoferin, M33 a IMMUSE® 30 kapsúl (abczdravia.sk) je fantastická zbraň proti mikróbom. Naštartuje imunitu a nedá šancu mikróbom."

"Inšpiroval ma príspevok, že Lactoferin pomohol psíkovi. Vyskúšala som. Môj 7,5 ročný kaukazský ovčiak začal krívať. Začala som mu dávať 2 tobolky večer. Využíval 1 balenie a krívanie prestalo a je aj živší, veselší. Pokračujem s druhým balením. Ďakujem."

"Dobrý deň pán Andrej. Nechcem otravovať, len sa chcem opýtať za nášho psíka. Od dnes rána sa ledva postaví na zadné nohy má len osem rokov. Veterinárka mu pichla B12 od teploty na uvoľnenie. Čítala som v skupine ze laktoferín pomohol aj psikom. Možem mu ho po týchto injekciách dať? Ráno sa zobudil a nevedel sa postaviť na nohy. Tak sme sa zľakli , že mu odišli zadné nohy. Bežali sme na veterinu dali mu nejakú injekciu a nejaký sirup. Sirup sme nedávali, ale ešte v ten a nasledujuci deň som dávala 2x2tbl lactoferínu a odvtedy sa má dobre ani nepoznať, že by mu niečo bolo. Lactoferín mu budeme dávať preventívne aj počas chladnejších dní, lebo hovorili na veterine že sa to môže opakovať."

"Moja 5ročná dcérka má vážnu poruchu imunitného systému, skúšali sme mnoho preparátov od rôznych výrobcov, každá choroba mala u nej komplikovaný priebeh a zakaždým končila na antibiotikách. Lactoferin a Extrakt z plodov bazy čiernej (abczdravia.sk) u nej robia zázraky. Ďakujem, ďakujem, 1000x ďakujem za Vaše produkty."

Prekonala som ja aj s 11 ročným synom covid s horúčkami a nádchou. Po nasadení IMMUSE® 30 kapsúl (abczdravia.sk) a Lactoferin pure 60 kapsúl (abczdravia.sk) sme boli po 2 dňoch bez teploty. Do nosa som striekala M33. Dcérka 6 ročná zvracala, skoro sme skončili v nemocnici kvôli dehydratácii. Ona má celiakiu. Na druhý deň len zvýšená teplota a začala papať. Dnes jej nič nie je . Ešte raz ďakujeme za vaše doplnky

Lactoferin Pure si môžete kúpiť v cenovo výhodnej akcii tu Akcia 2x Lactoferin (abczdravia.sk) a samostatne tu Lactoferin pure 60 kapsúl (abczdravia.sk).


Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

884 views0 comments

Comments


bottom of page