top of page

O tom, ako vám malý-veľký zázrak pomáha na dovolenke

Sprej M33+ ste pre svoje účinky a univerzálnosť nazvali malým - veľkým zázrakom. Dnes si môžete prečítať ako tento výrobok pomáha na dovolenke pri mori.

Príbeh č.1:

Dobrý deň, chcela by som Vám poďakovať za Váš sprej M33+. Sme na dovolenke v Taliansku a brala som ho, ak by malá dostala kiahne. Našťastie kiahne sme nedostali, ale výborne nám pomohol pri štípancoch od komárov a ktovie od čoho boli. Po sprche som ponatierala dcérke a nechala tak, ráno nemala žiadne opuchy, nesvrbelo ju. A ja som si striekala moju alergiu na slnko. Odteraz už bez Vášho spreja nikam nejdem. Ďakujem. A. z PO.


Príbeh č. 2:

Andrej zdravím, posielam recenziu na M33+. Minulý rok na dovolenke som sa spálila, striekala som M33+ a veľmi mi to pomohlo. Tento rok som nás obstriekala sprejom po každom príchode od mora, použila som ho namiesto krému po opaľovaní. Aj keď som cítila, že nás pripieklo, tak M33+ to proste hneď zachránil. Moja 3 návšteva mora a konečne bez červených fľakov zo slnka (aj napriek mazaniu opaľovacími prostriedkami, som proste bledokožec).


Ak si chcete prečítať ďalšie skúsenosti s M33+ nájdete ich tu - M33+ | andrejmedved.sk a aj tu M33+ - andrejmedved.sk

M33+ si v akcii môžete kúpiť tu Akcia 2x M33+ (abczdravia.sk).


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

281 views0 comments

Comments


bottom of page