top of page

Nie len pre zástancov rastlinnej stravy!

Updated: Mar 15, 2023

Priatelia, viem, že mnohí z vás ste zástancami rastlinnej stravy. Pre vás pripravujeme absolútnu kvalitatívnu bombu. Fermentovaný !!! hrachovo-ryžový proteín (proteín je BIELKOVINA ) a je aj vo forme, ktorú vidíte na fotke pod článkom, ako bežné jedlo.

A prečo práve fermentovaný proteín?

- fermentáciou veľmi znižuje množstvo látok (antinutrientov), ktoré znižujú vstrebávanie minerálov ( tu je to znížené o 50%)

- fermentácia hrachových a ryžových proteínov pomocou patentovaného procesu umožňuje, aby bolo 99,9 % skonzumovaných bielkovín telom ľahko stráviteľné

- výrobok je bez sóje, bez lepku a bez orechov a neobsahuje žiadny z ďalších ôsmich hlavných alergénov, ktoré predstavujú 90 % všetkých alergií súvisiacich s potravinami.

- Obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny v dostatočnom množstve pre deti od 3 rokov

- Všetky esenciálne aminokyseliny v tejto bielkovine sú zastúpené v dostatočnom množstve na to, aby poskytovali vynikajúcu výživu pre ľudí vo veku od 3 rokov a viac na základe požiadaviek FAO na bielkoviny


Toto čo pre vás pripravujeme a momentálne testujeme (ak umriem tak si to prosím nekupujte) je fakt niečo čo kvalitou nemá konkurenciu na trhu.

Zatiaľ čo som skúsil pripraviť dve jedlá tak veľmi dobrá chuť, rýchla príprava a praktické použitie (dá sa pripraviť rôznymi spôsobmi).


Tento výrobok je vhodný pre vegánov, vegetariánov, flexitariánov, tých čo nemusia mäso, vhodné pri nízko sacharidovej strave. A pracujeme na tom aby bol tento výrobok čoskoro dostupný už v našom e-shope. Mojim testom kvality prešiel a či ho prijmete vy, to ukáže prax.

Tento výrobok je svojou kvalitou absolútna svetová špička a ak si ho potom u nás kúpite budete jedny z prvých ľudí v Európe, ktorí ho budú konzumovať. Veľmi sa teším, že vám prinesieme túto absolútnu novinku medzi prvými v Európe.

Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com

130 views0 comments

Comments


bottom of page