top of page

Nedostatok sIgA = oslabená obranyschopnosť = zvýšené riziko infekcií. Viac sIgA = menej infekcií dýchacích ciest a v tráviacom trakte.

Viem, že mnohí z vás mi píšu, že ich deti majú nedostatok sekrečného imunoglobulínu, v skratke sa označuje sIgA.

Čo sú to Imunoglobulíny?


Imunoglobulíny sú protilátky, tvorené bunkami imunitného systému, ktoré chránia organizmus pred cudzorodými látkami a patogénmi, ktoré vnikajú do organizmu.


Čo je to sIgA?


sIgA je imunoglobulín, ktorý chráni naše sliznice. Sliznice sú najväčšou plochou v organizme, cez ktorú sa môžu patogény a cudzorodé látky dostať do tela a spustiť tak zápal. sIgA sú najrozšírenejšie protilátky v tele a sú považované za prvú líniu v boji s patogénmi. Reakcia cudzorodej látky a mikroorganizmu s sIgA prebieha bez spustenia zápalovej reakcie.


Čo vedie k nedostatku sIgA?


K nedostatku sIgA vedie napr. stres, nadmerná záťaž organizmu, nedostatok spánku, starnutie či zlá životospráva môže viesť k zníženiu sIgA a tým pádom k oslabeniu organizmu voči patogénom.


Ako si zvýšiť sIgA a cez sIgA si zlepšiť imunitu a ochranu tela pred patogénmi?


Môže vám s tým pomôcť Lactoferin Pure. Laktoferín je telu vlastná látka. Už deti ju dostávajú v materskom mlieku. Laktoferín podporuje tvorbu sekrečného IgA, protilátky, ktorá pomáha neutralizovať škodlivé látky v čreve a slizniciach dýchacích ciest a podporuje dobré imunitné funkcie. Podporou imunitných reakcií pomáha laktoferín udržiavať zdravý imunitný systém čriev a dýchacích ciest.


Teraz máme 2ks Lactoferinu Pure v prémiovej kvalite za mimoriadne výhodnú cenu a akciu si môžete kúpiť tu:


Lactoferin Pure sa môže užívať nielen vo vyšších dávkach počas choroby ale aj pravidelne počas celého roka, 1-2 tobolky denne.Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme.

Andrej Medveď a jeho team

230 views0 comments

Comments


bottom of page